Lielā 2. sezona varētu būt tepat aiz stūra un gaidīt. Varu derēt, ka vēlaties iedziļināties, un tāpēc, lūdzu, atļaujiet man.

Hulu lietotājiem ir jāsagatavojas, jo viņus gaida vairāk piedzīvojumu no jaunās Katrīnas. Piedzīvojumi, kas risinās 18. gadsimtā, Krievijā, beidzot nāks klajā ar vēl vienu sezonu skatītājiem.

Lielais BEIDZOT ir paziņojuši paši straumētāji, kuriem Elle Faninga ir suverēna un Nikolass Hoults kā viņas dzīvesbiedrs. Otrā sezona ir atjaunota kopā ar 10 sērijām un nē es nejokoju.

Ja esat bijis daļa no Lielais ģimene, jūs zināt, cik masīvs un veiksmīgs bija šovs un milzīgi panākumi, ko tā nesa. Ziņas par atjaunošanu tika paziņotas tikai divus mēnešus vēlāk pēc seriāla debijas. Lielais ir viena oriģināla komēdija no Hulu, kā arī viena no izrādēm, kas izrādījusies vislabāk.Lielā 2. sezona

Raidījuma izpildproducente Elle Faninga ļoti vēlas, lai Ketrīna tiktu uz ekrāna un turpinātu savu stāstu.

Viņa teica intervijā Ak, jā, es būtu nomākts 2020. gada maijā, kad viņai tika jautāts par Lielā 2. sezona.

Laiks mest kauliņus un iepazīstināt jūs ar visu, ko mēs līdz šim zinām par filmas The Great otro sezonu.

Lielā 2. sezonas izlaišanas datums

Ak jā, mums ir DATUMS!

Hulu to bija izdarījis skaļi. Lieliskā 2. sezona pie jums nāk tieši šogad, un datumi ir noteikti.

2021. gada 19. novembris, dāmas un kungi, ir īstais laiks, lai izbaudītu labākās komēdijas 2. sezonu. Līdz tam laikam mums būs arī Pateicības diena. Otrās sezonas kadri un izlaišanas datums tika paziņoti kopā.

Treilera sākuma rindā Pēteris jautā Katrīnai, uz ko viņa atbild: Karā ar tevi, tā man ir bijis.

Treilera palaišana

Šeit jums ir Lielās 2. sezonas treileris.

Katrīna 2. sezonā ir stāvoklī un jau karo ar Pīteru. Pēc karalienes vārdiem, viņa vēlas vadīt Krieviju, nepiedzīvojot nekādu asinsizliešanu.

Pirmais skatiens!

Filmas The Great otrajā sezonā Katrīna būs grūtniece. Hulu sākotnēji vadīja attēlu straumi, kas ļāva auditorijai ieskatīties visā, kas sagaida.

Lielā 2. sezona

Septembrī galerijā bija vēl daži papildinājumi, kur tika izlaisti daži jauni attēli 2. sezonai.

Lielās 2. sezonas filmēšana jau ir beigusies 2021. gada jūlijā.