Runājot par karikatūrām un par tām, Gravity Falls vairumam no mums ir jābūt novērošanas sarakstā. Tāpat kā daudzas citas karikatūras, kas apceļo šurpu turpu, arī mums ir Gravity Falls mūsu izlases sarakstā.

Nepietiek ar stundu garu izrādes skatīšanos, un jūs noteikti man piekritīsit, kad skatīsities šovu pats. Alekss Hiršs izrādes veidošanā ir paveicis brīnišķīgu darbu.Ar šīs izrādes neticamo scenāriju tā ir bijusi absolūta iecienīta tik daudziem bērniem. Tagad, tieši pie lietas, vai tas atgriezīsies vēl vairākas sezonas? Ja jā, kad? Vai interneta baumām ir taisnība? Noskaidrosim to visu, vai ne?

Pārskats

Izrādes pirmizrāde notika vietnē Disney+, un tā bija ļoti populāra bērnu vidū. Izrādes fanu bāze bija milzīga, un šī izrāde Disney+ pacēla pavisam citā līmenī.Fani un bērni joprojām mīl šovu.

Sākotnējā sezona tika izlaista 2012. gadā, un divus gadus vēlāk tai bija 2. sezona. TRP pat pēc diviem gadiem saglabāja savu vietu. Nekas jauns, jo tas ir gaidāms no tik izcilas izrādes kā šī, vai ne?

Fani ir bijuši uzticīgi šovam, un viņu slāpes pēc 3. sezonas joprojām rada troksni. Paskatīsimies, vai ir iespēja.

Gravity Falls 3. sezonas izlaidums eDate — kad?

Šova popularitāte ir guvusi tik lielu fanu mīlestību un uzmanību, ka gaidāmās sezonas izslēgšanas iespēja viņus varētu apbēdināt.

Diemžēl šobrīd nav neviena paziņojuma par Gravity Falls 3. sezonu. Pastāv iespēja, ka jūs nekad vairs neredzēsit sezonu savā televizorā. Iespējams, vēlēsities pārskatīt pārējās sezonas, lai saglabātu šovu atmiņā.

Šobrīd visas baumas, ko jūs varētu būt dzirdējuši par 3. sezonu, ir nepatiesas.

Tomēr ir daži jaunumi, kas apņemas. Alekss Hiršs gatavojas plānot Gravity Falls epizodi. Pagaidām neuzticieties tam.

Gravity Falls 3. sezona

Kamēr nav saņemts apstiprinājums, mēs par to vēlamies klusēt. Bet jebkurā gadījumā atdalīšana varētu būt jautra. Balstoties uz statistiku, veidotāji ir oficiāli atcēluši šovu. 2. sezona it kā ir pēdējā un pēdējā Gravity Falls sezona.

Godīgi sakot, jaunā šova sezona būs ļoti jautra. Bet, hei, mēs neesam lēmumu pieņēmēji.

Turēšu īkšķus.