Džeksons un Greisa kopā uzstājās uz 2022. gada CFDA modes balvu pasniegšanas sarkanā paklāja pirmdienas vakarā, 2022. gada 7. novembrī. Jāsaka, ka viņi kopā izskatās satriecoši. Turpiniet lasīt tālāk, lai uzzinātu vairāk par neseno pāra izbraukumu.

Viss, kas jums jāzina par Džeksona Vaita un Greisas Van Patenas jaunāko izbraukumu

Pirms neilga laika Džeksons un Greisa tika pamanīti kopā 2022. gada CFDA modes balvu pasniegšanas ceremonijā, kas notika pirmdienas vakarā. Uz balvu pasniegšanu Greisa Van Patena izskatījās satriecoši zaļā kleitā, savukārt, kad runājam par viņas līdzzvaigzni Džeksonu Vaitu, viņš izvēlējās pelēku bikškostīmu ar baltu kreklu un baltām kurpēm.Baumas par pāra romantiku virmo gaisā pēdējās pāris nedēļas, taču līdz šim viņi to nekad nav apstiprinājuši. Vaits apstiprināja, ka satiekas ar Van Patenu, savā Instagram Story kopīgojot fotoattēlu joslu, kurā viens no viņiem skūpstās.Džeksons savā Instagram Story apklāja pāra omulīgo mirkli ar lūrīgu sejas emocijzīmi, taču ar to bija par maz, jo viņi abi tika nofotografēti modes pasākumā, sadevušies rokās, pozējot bildēm.

Otrdien Greisa iepazinās ar savu Instagram un savā Instagram plūsmā kopīgoja bildi par sevi ar savu kolēģi Džeksonu. Viņa vienkārši uzrakstīja attēla parakstu: '...tikai laika laizīšanas laikā.'

Skatiet šo ziņu Instagram

Ziņa, ko kopīgoja ☀️🌊GVP🌊⚡️ (@gracevanpatten)

Pagājušajā mēnesī Greisa Van Patena atklāja, ka ir iemīlējusies filmas “Tell Me Lies” līdzzvaigznei Džeksonam Vaitam.

Oktobrī, tērzējot E!'s Rundown , pirms Hulu's debijas sezonas noslēguma Pastāsti man melus , Greisa izlēja savu mīlas dzīvi. Toreiz viņa arī atklāja, ka viņai ir liela simpātija Pastāsti man melus līdzzvaigzne Džeksons Vaits.

Pēc tam Patens sacīja šova vadītājai Erinai Limai Rodai: “Jā. Visu laiku lielākā simpātija. ” Tiem no jums, kas nezina, ļaujiet mums pateikt: Greisa un Džeksons spēlē mīļotājus Hulu šovā Pastāsti man melus .

Pagājušajā mēnesī, uzstājoties Dear Media podkāstā “Not Skinny But Not Fat”, Džeksons arī izteica savas jūtas pret Greisu un sacīja: “Es viņu ļoti mīlu. … Es ceru, ka [mums iepazīšanās] notiks. es nezinu. Mūsu dzīve ir iebūvēta kopā. Mums kopā ir tik daudz darāmā.”

Toreiz Vaita turpināja teikt: “Viņa ir visforšākā, vispiezemētākā, apbrīnojamākā persona IRL [reālajā dzīvē], kuru jūs jebkad satiksit. Tas ir traki. ... Viņa ir labākā. Man bija milzīga simpātija pret viņu. Es esmu apsēsts ar viņu, jo viņa ir brīnišķīga.

Vai jūs nosūtāt Greisu Van Patenu un Džeksonu Vaitu kā pāris? Lūdzu, dariet mums zināmas savas domas par tiem diviem komentāru sadaļā zemāk. Neaizmirstiet sekot līdzi jaunākajiem šovbiznesa pasaules atjauninājumiem.