“America’s Got Talent” otrās vietas ieguvēji “The Clairvoyants” īpašā izdevuma “PEOPLE on the Inside” ietvaros dalās ar savu romantisko stāstu ar faniem par savu maģisko laulību.

2022. gada 30. oktobris bija datums, kurā viņi apmainījās ar solījumu

Ir oficiāli paziņots par kāzām starp Tomiju Tenu un Amīliju van Tasu no grupas The Clairvoyants. 30. oktobrī Lasvegasas kapelā A Little White Wedding Chapel burvju un mentalistu duets no Austrijas, kas bija America’s Got Talent 11. sezonas otrās vietas ieguvējs, apmainījās ar zvērestiem ar draugu, kuru bija satikuši šova laikā.Pāris ekskluzīvā intervijā PEOPLE saka: 'Mēs esam slaveni ar saviem noslēpumiem, tāpēc nevienam neteicām, ka plānojam precēties Lasvegasā,' saka pāris. 'Tie bija tikai mēs divi, mūsu mazais suns Koni Hundini kungs un ideāls draugs, kas bija liecinieks,' saka pāris. “Pēc kāzām mēs lidojām uz Austriju, kur dzīvo mūsu ģimene un draugi, un visiem stāstījām par tikko notikušo. Mūsu dzimtenē jutos kā medusmēnesī! Visi bija tik priecīgi un svinēja kopā ar mums.”

Papildus 500 izrādēm Luxor viesnīcā America’s Got Talent Live ietvaros pāris jau ilgu laiku runāja par bēgšanu. Tomēr šī mīlestība pret Lasvegasu beidzot lika viņiem izlemt, kur viņi apmainīs solījumus pēc tam, kad tur dzīvoja pēdējo gadu.Bija laiks, kad jaunais pāris pirmo reizi satikās pirms vienpadsmit gadiem

Ten bija burvis, un Van Tass bija dejotājs televīzijas šovā Austrijā, kur viņi abi uzstājās kā varoņi. Pirms 11 gadiem šī bija pirmā reize, kad jaunlaulātie tikās. Pāris norāda, ka viņi ātri saprata, ka viņiem ir īpaša saikne, tiklīdz viņi satikās. Kopš tā laika viņu attiecībās nav bijis neviena garlaicīga brīža.

Kopš viņu 12 seriāla American Idol pārim ir bijušas daudzas izrādes, tostarp Brodvejas izrādes Ņujorkā, Apollo teātrī Londonā un operteātrī Vīnē un Sidnejā.

Vairāki izpildītāji ir komentējuši, cik pārsteidzoši ir dalīties mīlestībā vienam pret otru. Turklāt viņi ir komentējuši savu aizraušanos ar uzstāšanās ar cilvēkiem visā pasaulē.

Pirms tradicionālo solījumu apmaiņas pāris piedalījās lidojošās trapeces klasē

Pāra kāzu dienas svinībās tika iekļauta lidošanas trapeces klase, pirms viņi pārģērbās kāzu tērpā un apmainījās ar tradicionālajiem solījumiem ģimenes un draugu priekšā.

Tomēr viņu iecienītākā ceremonijas daļa bija, kad viņi apmainījās ar zvērestiem un uzlika gredzenus viens otra pirkstos pēc zvērestu apmaiņas. Viņu emocionālais un intīmais brīdis bija viens no vērtīgākajiem mirkļiem viņu dzīvē.

Nākamajā dienā pēc ceremonijas pāris pameta ceremoniju, lai brauktu uz Lasvegasas centru, kur viņi ēda picu un fotografējās vēsturiskajā Fremont ielā. Vakara beigās pāris devās uz Bellagio un ēda vakariņas Spago by Wolfgang Puck, kas atrodas tieši blakus strūklakām. “Arī Volfgangs ir no Austrijas, tāpēc bija patīkami baudīt tradicionālo šniceli un citus ēdienus.”

Pēc vakariņām viņi dalīja šokolādes suflē un glāzi rožu šampanieša desertā. Pārim tā ir skaista sajūta, jo pēdējos deviņus gadus viņi ir bijuši kopā gandrīz 24/7, un viņiem jau ir sajūta, ka ir precējušies, jo viens ar otru ir pavadījuši daudz laika.

Tomēr viņiem ir ārkārtējs brīdis spert šo soli un nēsāt šos gredzenus, lai simbolizētu savu mīlestību. Kāzu nakts pirmajā dejā Huberta fon Gozerna dziesmu “Emory” spēlēja dzīvā grupa, kad pāris noslēdza savu lielo dienu mājās.

Viņi paziņoja saviem faniem, ka apprecas, kas viņiem bija pārsteidzošs un vērtīgs brīdis. Vai jūs viņus uzskatītu par saderīgu pāri, ja jūs būtu fans? Lūdzu, dalieties savās domās tālāk sniegtajā komentāru sadaļā.