Kā liecina talantīgā dziedātāja ģimenes paziņojums viņa ZoReMi Entertainment Instagram lapā, viņš nomira piektdien, 2022. gada 21. oktobrī. Turpiniet ritināt tālāk, lai uzzinātu dziedātāja Zuri Kreiga nāves cēloni.

Kāds bija Zuri Kreiga nāves iemesls?

Svētdien viņa ģimene savā ZoReMi Entertainment Instagram lapā dalījās ar skumjām ziņām par Zuri nāvi. Viņi ievietoja Kreiga fotogrāfiju kolāžu no viņa agrīnās dzīves un karjeras.Viņi rakstīja: “Ar dziļām skumjām mēs paziņojam par mūsu mīļotā dēla, brāļa un drauga Zuri Kreiga pāreju. Jau iepriekš pateicamies par jūsu lūgšanām. Lūdzu, ievērojiet mūsu privātumu šajā neiedomājamā sēru laikā.

Skatiet šo ziņu InstagramZiņa kopīgoja Zuri Craig's ZoReMi Ent (@zoremient)

Uz šo brīdi viņa ģimenes locekļi nav atklājuši Zuri Kreiga nāves cēloni. Tas noteikti ir ļoti grūts laiks dziedātājas draugiem un ģimenes locekļiem.

Šeit ir viss, kas jums jāzina par Zuri Kreigu

Tiem no jums, kas to nezina, pastāstiet mums, ka Zuri Kreigs bija dziedātājs un aktieris. Viņš dzimis 1978. gada 20. jūlijā. Viņš piesaistīja skatītāju uzmanību, kad piedalījās šova 10. sezonā. America’s Got Talent.

Sacenšoties ar Džeferiju Lūisu, kā Kreiga Lūisa grupas puse, Kreigs iekļuva 10. sezonas finālā. America’s Got Talent 2015. gadā. Pēc kaverversiju nodziedāšanas Džeimsa Brauna dziesmai “This is a Man’s World” un Mērijas Dž.Bližas dziesmai “I’m Goin’ Down”, viņi ierindojās piektajā vietā.

Agrāk Zuri arī sadarbojās ar Taileru Periju un parādījās Madea's ekrānā Liela Laimīga Ģimene (2011) un Madea Ziemassvētki (2011). Papildus tam viņš nodrošināja arī vokālu Madea iegūst darbu (2013).

Bez tam Kreigs izstrādāja arī tīmekļa sēriju ar nosaukumu Melnā Holivuda: Atlanta. Pagājušā gada jūlijā viņš pat rīkoja aktieru atlasi par to pašu. Nebūtu nepareizi teikt, ka viņš bija daudzuzdevumu veicējs.

Cieņa Zuri Kreigam

Dziedātāja fani pārpludināja viņa ģimenes kopīgotās Instagram ziņas komentāru sadaļu ar daudzām pietekas ziņām. Kāds sociālo tīklu lietotājs rakstīja: “Izsakām līdzjūtību jums un jūsu ģimenei 👑 🥺🕊.”

Tam sekoja lietotājs, kurš uzrakstīja: “Manas spēka un mierinājuma lūgšanas par jūsu ģimeni un draugiem pieaug. 🙏🏾” Cits lietotājs turpināja: “Līdzjūtība ģimenei un mīļajiem, apbrīnojamo talantīgo muzikālo brāli Zuri.” Kāds lietotājs piebilda: 'Vārdi nevar pateikt pietiekami daudz. 😢 Izsakām līdzjūtību ģimenei.”

Mēs izsakām visdziļāko līdzjūtību Zuri Craig draugiem un ģimenes locekļiem šajā grūtajā laikā. Neaizmirstiet sekot līdzi jaunākajiem šovbiznesa pasaules atjauninājumiem.