Crown ir viena no labākajām izrādēm vēsturē. Drāmas seriāla pamatā ir šova skrējēja Pītera Morgana godalgotā luga The Audience. No 20. gadsimta 40. gadiem līdz mūsdienām tiek hronizēta karalienes Elizabetes II valdīšana. Seriāls sākas ar ieskatu karalienes agrīnajā valdīšanas periodā, kad viņa ieņēma troni 25 gadu vecumā pēc sava tēva karaļa Džordža VI nāves. Gadsimtiem ritot, parādās personiskas intrigas, mīlestības un politiskās sāncensības, atklājot notikumus, kas veidojās divdesmitā gadsimta otrajā pusē.

Izrādes pirmizrāde pakalpojumā Netflix notika 2016. gada 4. novembrī un šobrīd ir pieejama. Tajā kopumā ir četras sezonas, turklāt piektā un sestā sezona ir ceļā. Kā minēts iepriekš, tā ir godalgota izrāde, kas ir ieguvusi daudzas balvas. Un ir labas ziņas šova faniem — 5. sezona nav pēdējā sezona; būs sestā.The Crown 5. sezonas izlaišanas datums

Netflix vēl ir jāapstiprina Crown 5. sezonas izlaišanas datums, taču bija paredzēts, ka ražošana sāksies jūlijā. Leģendāro karalisko ģimeni šajā sezonā atveidos svaigs aktieru komplekts. Cik zināms, visas četras The Crown sezonas tika izlaistas novembrī vai decembrī, aizņēma aptuveni septiņus mēnešus un pēcapstrādei bija nepieciešami vismaz astoņi mēneši. Tāpēc, pamatojoties uz mūsu labākajām prognozēm, The Crown 5. sezonas pirmizrāde, visticamāk, notiks 2022. gada novembrī. Un ir skumji, ka skatītājiem būs jāgaida ilgi. Bet tas noteikti būs tā vērts. Turklāt atšķirībā no citiem šoviem 5. sezonas filmēšana bija paredzēta 2021. gada jūnijā, un tā ilga visu gadu. Ražošanas grafiks tika atlikts ikdienas uzņemšanas pārtraukuma dēļ, nevis pandēmijas dēļ.The Crown 5. sezonas jauni dalībnieki

Spoilera brīdinājums!

Gaidāmais Royals for Season 5 dalībnieku atjauninājums jau ir iznācis, un to oficiāli izlaida The Crown komanda un Netflix, izmantojot sociālos medijus.

    Imelda Staunton - karaliene Elizabete II

Netflix atklāja, ka Imelda Staunton atveidos savu karalienes Elizabetes II lomu gaidāmajā sezonā. Olīvijas Kolmmenas pēdējā sezona seriālā The Crown bija 4. sezona. Morgans paziņoja, ka esmu ļoti priecīgs apstiprināt Imeldas Stauntoni Viņas Majestātes karalienes amatā piektajai un pēdējai sezonai, aizvedot The Crown 21. gadsimtā. Turklāt Imelda ir pārsteidzošs talants un būs fantastiska Klēras Fojas un Olīvijas Kolmenas pēctece.

    Džonijs Lī Millers – Džons Meidors

The Crown's Džonu Majoru atveidos Džonijs Lī Millers. No 1990. līdz 1997. gadam, kad nomira princese Diāna, Majors bija Apvienotās Karalistes premjerministrs un Konservatīvās partijas vadītājs.

https://www.instagram.com/p/CQimu-JDJ1d/?utm_medium=copy_link

    Elizabete Debicki – princese Diāna/Velsas princese

Princeses Diānas lomā no Emmas Korinas iejutīsies austrāliešu aktrise Elizabete Debicki. Viņa spēlēs lomu gan 5., gan 6. sezonā.

Skatiet šo ziņu Instagram

Ziņa, ko kopīgoja The Crown (@thecrownnetflix)

    Leslija Menvila - princese Mārgareta

Leslija Menvila atkārtos savu princeses Mārgaretas lomu šova pēdējās divās sezonās, ziņo Netflix. Darbs ar Imelda būs pilnīgs prieks, viņa norādīja paziņojumā, kurā tika paziņots par atlasi.

Skatiet šo ziņu Instagram

Ziņa, ko kopīgoja The Crown (@thecrownnetflix)

    Džonatans Praiss - princis Filips

Tobiasu Menziju, kurš pirmajās četrās sezonās atveidoja nelaiķi Edinburgas hercogu princi Filipu, nomainīs Džonatans Preiss. Atlikušajās divās seriāla The Crown sezonās viņš tēlos varoni.

Skatiet šo ziņu Instagram

Ziņa, ko kopīgoja The Crown (@thecrownnetflix)

The Crown 5. sezonā ir gaidāmi sižeta atjauninājumi

The Crown 5. sezona, visticamāk, risināsies deviņdesmitajos gados un sāksies tur, kur beidzās 4. sezona. Tas ir, Čārlza un Diānas laulībai uz sliekšņa.

Pāris izšķīrās 1992. gadā, ko karaliene Elizabete II nodēvējusi par annus horribilis (briesmīgais gads). Liktenīgā 1997. gada transportlīdzekļa avārija varētu būt galvenais The Crown sižeta punkts, jo mēs redzēsim, kā karaliskā ģimene reaģēja no iekšpuses. Politikas un pasaules lietu ziņā Džons Meidors premjerministres amatā nomainīja Mārgaretu Tečeri. Gaidāmajā sezonā būs ko redzēt.