2021. gads patiešām bija slikts hiphopa kopienai, jo viņi dabisku iemeslu dēļ zaudēja daudzus reperus, bet daži tika noslepkavoti.

Šķiet, ka 2022. gada sākums ir arī liels šķērslis sabiedrībai kā meksikāņu reperim Skumji Frosty nomira 14. janvārī. Viņam bija tikai 24 gadi. Viņa nāvi apstiprināja Instagram ieraksts viņa kontā.

Skatiet šo ziņu Instagram

Ziņa, ko kopīgoja frosty ♡ (@sadfrosty)Precīzs viņa nāves iemesls joprojām nav zināms, jo nav oficiāla paziņojuma no viņa ģimenes locekļiem/draugiem.

Lasiet tālāk, lai uzzinātu vairāk par viņu!

Viss, kas jums jāzina par Sad Frosty

Sad Frosty ir slavens reperis, kurš ir sniedzis tādas superhitas kā Crib with a Lake, New Kicks un Ice Cream. Viņš mēdza sazināties ar saviem faniem, izmantojot sociālos medijus. Reperis aktīvi darbojās uz video vērstajā sociālo tīklu platformā TikTok, kur viņš mēdza dalīties ar humoristisku saturu.

Frosty reti izmanto sociālo mediju platformas, izņemot gadījumus, kad viņš vēlas reklamēt savas dziesmas. Savu pēdējo ziņojumu Instagram viņš ievietoja gandrīz sešus mēnešus atpakaļ 2021. gada jūlijā. Viņam ir vairāk nekā 200 000 sekotāju pakalpojumā Instagram, 62 000 sekotāju vietnē TikTok.

Frostijam ir aptuveni 100 000 abonentu viņa video koplietošanas sociālo mediju platformā YouTube, kur viņš augšupielādē mūzikas videoklipus, kurus vidēji skatās vairāk nekā 500 000 lietotāju.

Viņa pēdējā ziņa Facebook bija 2018. gadā. Tikai trīs dienas pirms savas nāves viņš TikTok ievietoja videoklipu, kurā stāstīja par savu dziesmu ADHD Freestyle.

Agrīnā dzīve

Neviens nezina viņa īsto vārdu, izņemot viņa ģimeni un draugus, jo viņš savu vārdu nav atklājis publiski.

Saskaņā ar vienu no viņa Instagram ierakstiem viņš dzimis 1997. gadā 4. martā. Ir pieejams ļoti maz informācijas par viņa ģimeni, karjeru, izglītību un personīgo dzīvi.

Frosty ieguva ievērību mūzikas jomā pēc savas dziesmas ADHD Freestyle izdošanas. Viņš bija ļoti populārs hiphopa sabiedrībā.

Viņš piegādāja vēl vienu hitu dziesmu sadarbībā ar DC Dons ar nosaukumu Beavis & B*tt-Head, kuru skatīja 1,4 miljoni lietotāju.

Sad Frosty Net Worth

Saskaņā ar dažiem avotiem, tiek lēsts, ka Sad Frosty tīrā vērtība viņa nāves brīdī bija 11 miljoni USD. Viņš sāka publicēt savu mūziku vietnē Soun Cloud 2017. gadā, kas saņēma pozitīvas atsauksmes no visas pasaules.

Fani veltīja cieņu mirušajam reperim

Fani un sekotāji bija satriekti, dzirdot par viņa pēkšņo nāvi, un pārpludināja sociālos medijus ar veltījumu un līdzjūtības ziņām. Viens lietotājs tviterī ierakstīja: RIP Sad Frosty life patiešām ir tik negaidīts. netērē savas dienas. Izbaudiet katru mirkli kopā ar ģimeni.

Cits lietotājs teica: Viens no pirmajiem, kas sazinājās ar mani ārpus manas pilsētas. Es vienmēr atcerēšos dažas reizes, kad mums bija izveidojusies saite, kā arī sarunas un plāni, kas gaidīja, kad sanāks kopā. rip skumji sals, tas sāp, lai neteiktu vairāk.