Ļoti veiksmīga un pretrunīgi vērtētā pusaudžu drāmas izrāde Eiforija beidzot ir klāt ar savu otro sezonu, un fani iet uz to!

Euphoria ir bijusi viena no visveiksmīgākajām sērijām ilgu laiku. Neskatoties uz pretrunīgo tēmu un daudziem dažādiem viedokļiem par seriālu, tas ir augstu novērtēts visur un īpaši Z paaudzes vidū.

HBO beidzot pielika punktu ilgstošajai gaidīšanai pēc pirmās sezonas iznākšanas un piešķīra mums zaļo karogu 2. sezonā.

Līdz ar otrās sezonas iznākšanu pavisam drīz, lūk, ko mēs par to zinām līdz šim:Euphoria 2. sezonas treileris

Otrās sezonas treileris ir atcelts, un tie paši dalībnieki atgriezīsies ar mūsu iecienītāko varoņu tēlojumu. Tagad tas ir kaut kas, ko gaidīt!

Šeit ir Euphoria 2. sezonas treileris:

Jaunajā treilerī mēs redzam Iela ar jaunu rullīšu somu, ko viņa atnes atkarības atbalsta grupai. Viņa ir redzama braucam apkārt ar savu velosipēdu un aiz muguras velkas soma.

Bet attēloja Colman svētdiena jautā viņai kas ir koferī? . Un atbilde ir skaidra kā diena, tās ir narkotikas, daudzas un daudzas narkotikas, kas noteikti radīs nepatikšanas, ieroči, vardarbība un, protams, policija.

Citas treilera izrādes ainas Sidneja Svīnija tiek iebiedēts meitenes vannasistabā. Tad mēs dzirdam Rū stāstījumu: Kad es viņu pirmo reizi satiku, es uzreiz iemīlējos. Tiklīdz es viņu ieraudzīju, es vienkārši baidījos viņu pazaudēt.

Vecā aktieru sastāvs būs tāds pats, bet mēs redzēsim dažas jaunas sejas Dominiks Fīke un Minka Kellija.

2. sezonas sižets

Euphoria 1. sezona beidzās ar astoto un pēdējo sēriju, kurā mēs esam liecinieki pārdozēšanai bennet pēc tam, kad Žils Vons viņu atstāja uz vilciena platformas, kas skatītājiem bija milzīgs satraukums.

Euphoria otrā sezona turpinās no vietas, kur mēs to pārtraucām, taču tajā ir redzams, kā Beneta atveseļojas no recidīva. 2. sezonas sākumā viņa tika rādīta kā prātīga trīs mēnešus.

Taču no teaser un treilera ir skaidri redzams, ka Benets ir lemts vardarbīgākiem strīdiem un satraucošākiem brīžiem.

2. sezonas izlaišanas datums

Euphoria 1. sezonas pirmizrāde notika 2019. gada vasarā, un kopš tā laika ir pagājuši gandrīz divarpus gadi, un satraukums par nākamo sezonu bija tik liels, cik vien iespējams.

HBO beidzot nolēma mums uzdāvināt Ziemassvētku dāvanu, un jauno sēriju gaidīšana tagad ir beigusies. 2. sezonas oficiālā pirmizrāde kanālā HBO notiks 2022. gada 9. janvārī plkst. 21.00 ET.

Tāpēc izpakojiet savas uzkodas un esiet gatavs jaunam piedzīvojumam, ko jūs pavadīs otrā sezona!