Lai cik skumji tas varētu iznākt kā bet Elenas Dedženeresas šovs ir paredzēts solīšanas atvadīšanai. Viņa pārvalda telpu jau divus gadus un beidzot, pēc divām desmitgadēm, ir nolēmusi pamest šovu.Sākot ar pirmdienu, 13. septembri, 19. sezona un ļaudis, sāksies šova pēdējā sezona.

Tas vēl nav viss, ir iznākusi arī pagājušās sezonas reklāma. Tas ir brauciens ar amerikāņu kalniņiem un noteikti izvedīs jūs cauri visiem mirkļiem tie labie. Gadu gaitā izrāde ir ieguvusi tik daudz, un līdz ar to tas vienkārši uzliek zosādu, ja nekas cits.

Dažas no klipos redzamajām slavenībām ir Džūlija Robertsa, Džastins Timberleiks, Mišela Obama, Džordžs Klūnijs u.c. Šie ir tikai daži vārdi no vairāk nekā 3500 cilvēkiem, kuri visu šo gadu laikā dalījās ekrānā ar Elenu.Elena un strīdi?

Tagad, kad viņa gatavojas atvadīties, mēs kā skatītāji piedzīvosim lielu laimi.

Elenas gulbja dziesma izraisīja arī lielas un mazas pretrunas. Tas notika pēc toksiskā darba vietas skandāla, kura rezultātā WB veica iekšēju izmeklēšanu. Tas nebija viss. Tika atlaisti arī trīs augstākā līmeņa vadītāji.

Apstiprinājums izrādes noslēgumam izplatījās kā meža ugunsgrēks. Saimnieks arī apstiprināja ziņas par šova beigām.

Šeit ir video no paša saimnieka.

Ir atklāta arī iespaidīgā statistika. Divu gadu desmitu laikā izrādei bija tik daudz ko piedāvāt. Vairāk nekā 3000 stundu un 1 500 000 auditoriju. Šovam ir izdevies arī piedāvāt viesim 450 000 000 USD naudas balvu. Acīmredzot tie, kas to bija pelnījuši, DUH!

Klips ir emocijas*100. Viņa arī norāda uz neskaitāmajām dzīves izmaiņām.

Beigās acīs vajadzētu asarot, kad pati saimniece saka – Tu mainīji manu dzīvi.

Kurš pievienosies noslēdzošajai sezonai?

No pēdējās sezonas noteikti ir daudz ko sagaidīt. Lūk, ko Elena saka,

Paziņojot beigas, viņa teica: es jums apsolu, ka mums būs fantastiska pēdējā sezona. Tā būs sezona, kurā man patiesi jāsaka: Paldies. Paldies jums visiem. Katra diena būs svētki. Būs daudz pārsteigumu, būs braucieni pa atmiņu joslu un daži apvedceļi cauri Why Did I Wear That Alley,

A-saraksts vēl nav iznācis, taču cerības ir lielas!

Tiešs trieciens reitingos bija pēc tam, kad sekoja darbavietas skandāls, raidījumā bija vērojamas izmaiņas skaitļos.

Neliela gaidīšana var ilgt ilgu laiku.