Elite , izrāde, kas lieliski definē katra pusaudža dzīves drāmas. Trīs nesen uzņemti Las Encinas vidusskolas (skola īpaši bagātiem bērniem) audzēkņi saskaras ar dažādām grūtībām un ciešanām, jo ​​ir īpaši nabadzīgi nekā visi pārējie skolēni, kas mācās šajā skolā. Pēc ilgas gaidīšanas pakalpojumā Netflix tika uzsākta Elites ceturtā sezona. Un labākā daļa ir ar 4. sezonas palaišanu, Netflix arī ir devis mājienu, ka šī noteikti būs Elites 5. sezonā.

Rakstniekiem nekad nav izdevies mūs pārsteigt ar aizraujošu noslēpumainu stāstu, ko satur katra sezona. 1. sezona lika faniem iesaistīties šajā noslēpumā kurš nogalināja jahtu piestātni. 2. sezona bija par Samu pazušanu, savukārt 3. sezona koncentrējas uz Polo slepkavības noslēpums. Joprojām ir diskusiju objekts, ko 4. un 5. sezona mums ir glabājusi savā somā, taču, pievienojot jaunu dalībnieku sastāvu, mēs varam garantēt, ka haoss valdīs arvien vairāk.Lai saglabātu savu aizrautības līmeni, šeit ir viss, kas jums jāzina par gaidāmo Elite sezonu, tostarp tās izlaišanas datums, dalībnieki un spoileri.

Lasi arī: Jeloustonas 4. sezonas izlaišanas datumsElites 5. sezonas izlaišanas datums

Nav oficiāla paziņojuma par Elites 5. sezonas izlaišanas datumu. Elites fani gatavojas vēl vairāk, jo šovs ir atjaunots jau piekto sezonu! (un pirms tu jautā… Nē, 4. sezonai vēl nav jānotiek pirmizrādei) , Netflix tvītoja 2021. gada februārī.

Tā kā nav oficiāla izlaišanas datuma, ir pienācis laiks izteikt prognozes. 3. sezona tika izlaista 2020. gada martā, un 4. sezona ir gatava iznākšanai 2021. gada 18. jūnijā. Ja uzmanīgi ievērosiet, kā Netflix izdod jaunas sezonas, jūs uzzināsit, ka Netflix katru gadu izdod jaunas dažādu šovu sezonas. Atbilstoši šim modelim Netflix vajadzētu izlaist Elite 5. sezonu 2022. gada jūnijā. Būsim skaidrāk, tas ir tikai prātīgs minējums.

Dalībnieki 5. sezonai

Tāpat kā izlaišanas datums, nav oficiāla paziņojuma par Elites 5. sezonas dalībnieku sastāvu. Mēs visi zinām, ka tādi aktieri kā Estere Ekspozito (Karla), Danna Paola (Lu), Alvaro Riko (Polo), Mina El Hammani ( Nadia) un Horhe Lopess (Valerio) jau ir pametuši šovu līdz 3. sezonas beigām. Taču saskaņā ar baumām, Mina mani pārsteigs ar viesizrādi 4. sezonā.

Runājot par 4. sezonas aktieru sastāvu, ar izrādi savu ceļojumu beigs tādi varoņi kā Itans Eskamilla (Samuels), Migels Bernardo (Guzmāns), Arons Paipers (Anders), Omārs Šana (Omārs) un Klaudija Salasa (Rebeka). 4. sezonā ir arī dažas jaunas sejas, piemēram, Manu Rioss (Patriks), Pols Grančs (Filips), Karla Diaza (Ari) un Martina Karidi (Mensija).

Tomēr ir divi apstiprinājumi attiecībā uz 5. sezonas aktieru sastāvu. Argentīnas aktrise Valentīna Zenere , un brazīliešu aktieris Andrē Lamogila spēlēs svarīgu lomu 5. sezonā.

Stāsts Un Sižets

Tātad, galvenais jautājums ir par to, kāds varētu būt Elites 5. sezonas sižets. Līdz ar Armando nāvi un Mencià ir pilnīgi ārpus briesmām, Elites 5. sezona noteikti pievērsīsies pilnīgi jaunam noslēpumam. Ja tomēr policija atradīs Armando līķi, tad gaidāmajā sezonā būs pilnīgs pavērsiens, jo tādi varoņi kā Guzmans un Anders atgriezīsies, jo mēs visi zinām, ka Guzmans nogalināja Armando.

5. sezona var ietvert arī Samuela un Ari mīlas stāsta leņķi, jo Guzmans ir pilnībā ārpus attēla. Mēs varam arī redzēt, ka Mencià un Rebeka piešķir vairāk ekrāna laika.

Vai ir kāds Elites 5. sezonas treileris?

Šobrīd Elite 5. sezonai nav pieejams neviens treileris, taču mēs noteikti atjaunināsim šo ziņu, tiklīdz tā būs pieejama.

Tas viss bija zināms par Elites 5. sezonu. Turpiniet apmeklēt mūsu platformu, lai uzzinātu, kas jauns ir aktuāls šajā nozarē.