Bībers, kurš ir bijis ilggadējs Vesta draugs, domā, ka 45 gadus vecais vīrietis ar komentāriem aizgāja 'pārāk tālu'. Tagad tiek teikts, ka Džastins un Heilija ir ļoti ievainoti par viņa rīcību. Turpiniet lasīt, lai uzzinātu vairāk par attīstību.

Džastins Bībers, iespējams, pārtrauc draudzību ar Kaniju Vestu

Tiek teikts, ka Bībers ir īpaši ievainots, jo viņš vienmēr ir ļoti atbalstījis Je un uzskata, ka viņam tagad jāiestājas par savu sievu. Viss fiasko sākās, kad Heilija izteica atbalstu Vogue redaktorei Gabriellai Karefai-Džonsonei.

Jūs pakalpojumā Instagram esat mērķējis pret Gabriellu kopš tā laika, kad viņa kritizēja viņa t-kreklu “White Lives Matter”, ko viņš valkāja Parīzes modes nedēļā, saskaroties ar smagu pretreakciju. Pēc tam Heilija sniedza atbalstu redaktorei savos Instagram stāstos un rakstīja: “Mana cieņa pret tevi ir dziļa, mans draugs! Pazīt tevi nozīmē tevi dievināt un strādāt ar tevi ir gods. vislaipnākā. talantīgākais. pats jautrākais. šikākais.”

Kanje Instagram izsmēja Heiliju Bīberi

Lai gan Heilija savā stāstā Jē vārdu neminēja, donda reperis šķita rūgti sarūgtināts par to, ka viņa atbalstīja Vogue redaktoru, un sāka viņai veltīt vairākus ierakstus vietnē Instagram.Viņš vispirms rakstīja tagad izdzēstā ierakstā: 'Pagaidiet, vai es atkal esmu atcelts??? Džastins [Bībers], lūdzu, dariet man to zināmu. Pēc tam viņš kopīgoja ekrānuzņēmumus no 2016. gada ziņu rakstiem, kuros bija baumas par randiņiem starp Dreiku un Heiliju. Kopā ar fotogrāfijām jums bija arī ziņa Džastinam un uzrakstīja: “Paņemiet savu meiteni, pirms es sadusmošos. Jūs esat laulātais [sic], lai būtu mans draugs.

Reperis ar to neapstājās. Viņš turpināja ņirgāties par Heiliju, apgalvojot, ka viņai ir veikta deguna plastiskā operācija. 'Viņi vēlas, lai stingra dupsis Gigi Hadid un deguns Heilija Boldlūza pulcētos aiz acīmredzamas Corey Gamble līmeņa nemodes industrijas rūpnīcas,' rakstīja Ye, fotografējot arī Džidži Hadidu, kura bija noraidījusi viņa t-kreklu 'White Lives Matter'.

Avoti tagad saka, ka Džastins Bībers jūt, ka esat 'pārkāpis robežu', jo Heilija nekad nav pieminējusi viņa vārdu un tikai iestājusies par savu draugu. Pāris arī apgalvo, ka viņai nekad nav bijis deguna operācijas.

Džastins un Ye bija draugi daudzus gadus

Džastins un Kanje ir bijuši draugi daudzus gadus, kā Atvainojiet dziedātāja vairākas reizes tika redzēta uzstājamies repera svētdienas dievkalpojumā. 2020. gadā, kad Ye pārdzīvoja skarbu fāzi nopietnas bipolāru traucējumu epizodes laikā, Džastins kopā ar Heiliju apmeklēja savu Vaiomingas rančo.

Pavisam nesen, pagājušā gada novembrī, abas mākslinieces bija redzamas apmetušās rokas viens otram svētdienas dievkalpojuma laikā, kurā piedalījās arī Merilins Mensons. Pēc visiem šiem gadiem Bīberam noteikti ir grūti redzēt, kā viņa draugs ņirgājas par savu sievu bez redzamas viņas vainas.

Kādas ir jūsu domas par Džastina Bībera attiecību pārtraukšanu ar Kaniju Vestu? Pastāstiet mums komentāru sadaļā.