Kuram gan nemīl dēmonu slepkava? Ja esat anime cienītājs, iespējams, esat redzējis filmu Demon Slayer, kurai ir tikai viena sezona ar 26 sērijām un kuras pirmizrāde notika 2019. gada 6. aprīlī un beidzās 2019. gada 28. septembrī. Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba ir animācija. sērija, kas balstīta uz Koyoharu Gotouge tāda paša nosaukuma mangu sēriju, kuru arī uzrakstīja un ilustrēja viņš. Sērija tika pārraidīta kanālos Tokyo MX, GTV, GYT, BS11 un citos kanālos. Un ne tikai tas, bet tas ir pieejams arī Netflix.

Demon Slayer ir fantastisks seriāls ar elpu aizraujošām zobenu cīņām un pārdabiskām spējām, milzīgām sekām, daudz emociju un pat nedaudz humora. Tas ir par Tanjiro, kurš kopā ar Nezuko dodas prom no kalniem pēc tam, kad tiek noslepkavota visa viņa ģimene. Šoks pienāk, kad viņš atklāj, ka viņa māsa ir pārvērtusies un vairs nav tāda, kāda bija. Pusaudža zēna ceļojums seriālā ir līkloču pilns. Savos ceļojumos viņš cenšas panākt atriebību. Pēc 1. sezonas šovs ieguva lielu uzmanību, un to dievināja fani visā pasaulē. Bija paziņojums par dēmonu slepkavas 2. sezonas izlaišanu. Un mēs esam saņēmuši dažus atjauninājumus par to.Demon Slayer 2. sezonas izlaišanas datums

Filmas Demon Slayer 2. sezona sekos Tokijas Jošivaras apgabalam, veicot jaunu bīstamu uzdevumu, kas viņam jāizpilda. Pirmizrādes datums vēl nav paziņots. Bet būs 2. sezona, un, lai iegūtu vairāk informācijas, mēs esam atraduši avotu, kuru varat izmantot, lai iegūtu vairāk atjauninājumu.Svarīgs atjauninājums:

Aniplex Paredzams, ka YouTube kanāls publicēs sīkāku informāciju par 13. jūlijs faniem. YouTube tiešraides straume sāksies plkst. 19. (JPT), un tajā būs iekļauts Tanjiro un Tengena Uzui balss aktieru paziņojums, kā arī plašākas zināšanas par Demon Slayer 2. sezonu. Ja vēlaties uzzināt vairāk atjauninājumu, varat gaidīt 2021. gada 13. jūliju. arī gaiss ieslēgts ABEMA tajā pašā dienā.

Izlaists Demon Slayer 2. sezonas treileris

Mums ir ne tikai atjaunināta informācija par izlaišanas datumiem, bet arī skatītājiem paredzēta tīzeris, kas tika izlaists apmēram pirms nedēļas. Aniplex atklāja ļoti veiksmīga anime šova Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba gaidāmo otro sezonu. Nākamā misija notiek Jošivaras izklaides rajonā, kā paskaidrots reklāmkarogā, kurā valda vīriešu un sieviešu iedomība un vēlmes. Nakts pilsēta, kas virmo mīlestības un naida. Lai gan tīzeris neatklāja nekādu papildu informāciju par gaidāmo 2. sezonu, mēs varam sagaidīt vairāk informācijas no iepriekš minētās gaidāmās pārraides.

Lūk, treileris, kas tika izlaists:

Gaidāmais 2. sezonas atjauninājums

Līdzās Demon Slayer 1. sezonai ir arī 1 filma, kuras pamatā ir tā pati anime. Visticamāk, atgriezīsies 1. sezonas un filmas Dēmonu slepkava balss kodols. Būs redzami arī daži iesācēji, lai izceltu šova noslēpumainos ienaidniekus. Arī 2. sezonu vadīs tā pati persona. Nu, 2. sezona drīz tiks izlaista, lai gan oficiāls izlaišanas datums nav norādīts. Ja izlaišanas datumā ir kādi atjauninājumi, skatītāji tiks atjaunināti šeit.