Džejs Pikets, aktieris, kurš nepārprotami bija slavens TV ziepju operas pasaulē, pēkšņi nomira filmā, kuras darbība norisinās Aidaho. Viņam bija 60.

Skumjas ziņas klauvē pie durvīm, un līdz ar Džeja Piketa nāvi mēs noteikti varam izjust zaudējumu. Ziepju operas zvaigzne bija pazīstama ar savām izrādēm programmās Days of Our Lives un General Hospital. Viņš aizgāja mūžībā piektdien.

Aktieris filmējās savai gaidāmajai filmai Treasure Valley. Bēdīgo ziņu atklāja filmas režisors un producents Treviss Mills.Lūk, ko Treviss ievietojis Facebook — daudzi no jums jau ir dzirdējuši par traģēdiju, kas notika pirms divām dienām. Džejs Pikets, mūsu vadošais vīrs, rakstnieks, producents un šīs filmas veidotājs, pēkšņi nomira, kamēr mēs gatavojāmies filmēt kādu ainu.Nav oficiāla skaidrojuma par viņa nāves cēloni, taču šķiet, ka tā bija sirdslēkme. Visi klātesošie centās, cik vien varēja, lai viņu izdzīvotu. Mūsu sirdis ir salauztas, un mēs sērojam par viņa ģimeni, kuru šī šokējošā traģēdija ir tik ļoti izpostījusi.

Džejs Pikets — Tu dzīvosi mūsu sirdī mūžīgi!

Mills izmantoja terminus “neticams vīrietis” un “jauks”, “laipns” un “dāsns”, lai definētu Džeju.

Viņš citē.

Viņš bija viens no labākajiem aktieriem, ar kādu esmu strādājis, un man bija tas gods ar viņu sadarboties. Katrs, kas viņu satika, pat uz īsu brīdi varēja sajust viņa siltumu, viņa brīnišķīgo garu. Šobrīd ir grūti atrast vārdus, lai pateiktu vairāk,

Viņa tuvākie draugi ir teikuši, ka viņš bija ļoti laimīgs Valsts kases ieleja un es ceru, ka viņš patiešām bija. Viņš darīja to, kas viņam patika: darbojās, jāja ar zirgiem, veidoja filmas. Un viņš bija lielisks, viņš piebilda.

Džims Hefels, viens no Pickett’s līdzzvaigznēm no Treasure Valley, arī sociālajā tīklā Facebook izteica paziņojumu – zaudēja labu draugu un pasaule zaudēja lielisku cilvēku.

Hefels juta līdzi un piebilda – Džejs Pikets nolēma doties debesīs.

Džejs nomira, sēžot uz zirga, kas filmā bija gatavs pievilkt virvi Dārgumu ieleja Aidaho. Īsta kovboja veids. Džejs uzrakstīja stāstu un filmējās tajā. Viņš bija arī līdzproducents kopā ar mani un Vernonu Vokeru. Viņa patiesi pietrūks. Brauciet kā vēja partneris.

Džejs Pikets svin savu dienu 1961. gada 10. februārī Vašingtonā. Viņš sāka savu karjeru 80. gados un ir dalījies pieredzē ar daudzām izrādēm. Dažas no viņa sērijām ietver Rags to Riches un Ķīnas pludmale.

Viņš ir bijis neticams arī Portčārlzā kā Frenks Skenlons, kā doktors Čips Lekins filmā Days of Our Lives un Vispārējā slimnīcā kā detektīvs Deivids Hārpers. Viņš šīm izrādēm ir devis ļoti daudz.

Kin Shriner ievietoja Twitter pēc zvaigznes nāves.

Dažas no viņa iedvesmojošajām filmām ietver Kill un Ideāls students.