Iepriekšējais spēles materiāls tika atklāts Sony PlayStation State of Play 2022 pasākumā, un tas visus lika neprātīgi nobiedēt. Spēles brutalitāte šķita diezgan intensīva, jo līdzjutēji vēlējās vairāk par gaidāmo titulu.

Callisto protokola izdošanas datums un platformas

2020. gada Game Awards ceremonijas laikā Callisto Protocol tika prezentēta kā gaidāma šausmu izdzīvošanas spēle, ko izstrādājusi Striking Distance Studios un publicējusi Krafton. Interesantākais spēles aspekts ir tas, ka tā ir iestatīta PUBG Visumā.Jaunākais The Callisto Protocol treileris ir apstiprinājis tā izlaišanas datumu un platformas, kurās tas būs pieejams. Callisto protokols tiks palaists Piektdiena, 2022. gada 2. decembris , ieslēgts PlayStation 5, Xbox Series X|S un Microsoft Windows PC .

Spēle netiks rādīta pēdējās paaudzes konsolēs, tostarp PS4 un Xbox One, un tā netiks pieejama arī Nintendo Switch vai Google Stadia.Kalisto protokola jaunais treileris sniedz ieskatu Melnā dzelzs cietumā

Jaunākais “The Callisto Protocol” reklāmas rullītis ar nosaukumu “The Truth of Black Iron” tika publicēts sestdien, 2022. gada 1. oktobrī. Tajā piedalās japāņu izcelsmes amerikāņu aktrise Kārena Fukuhara Dani Nakamura lomā. Treileru vari apskatīt šeit:

Klipā redzams, kā galvenais varonis Džeikobs Lī pēta Melnā dzelzs cietumu uz Jupitera mēness Kalisto. Viņš satiek pretīgus radījumus, kas rāpo šajā vietā, un tie var attīstīties un mutēt, kad viņiem tiek nogrieztas ekstremitātes.

Dani, viens no spēles galvenajiem varoņiem, ir redzams kopā ar Džeikobu, kad viņi ar augstu drošības līmeni dodas cauri dīvainajai telpai. Ir redzams, ka viņa izsauc Jēkabu, ka viņiem ir jāatrod izeja no cietuma treilera beigās.

Viņi tiek redzēti misijā, lai noskaidrotu patiesību par cietumu par to, kas noticis ar visiem ieslodzītajiem un kāpēc neviens neatklāj šo noslēpumu.

Kalisto protokola spēle: kāda tā ir?

Kalisto protokols ir aprakstīts kā trešās personas izdzīvošanas šausmu spēle, kuras darbība norisinās Kalisto, vienā no Jupitera pavadoņiem. Tas izaicina spēlētājus izbēgt no augstākās drošības Black Iron Prison, kuru pašlaik vajā dīvaini radījumi un neviens nezina, kāpēc.

Gaidāmā Kraftona spēle apvienos šausmu, asa sižeta, noslēpumaino trilleri un ieskaujošu stāstu stāstu. Tā tiecas kļūt par vienu no šausminošākajām spēlēm, kas jebkad ir uzbūvēta. Būs daudz sazvērestību, noslēpumu un biedējošu radījumu, kas būs gatavi izcelt jūsu acs ābolus.

Gamescom ONL 2022 laikā izlaistais Callisto Protocol spēles reklāmkadri piedāvāja īsu ieskatu par to, ko sagaidīt no tuvcīņas, kas ir vērsta uz cīņu. Jūs varat to apskatīt šeit:

Kāds ir Kalisto protokola stāsts?

Kalisto protokola stāsts risinās 2320. gadā, kas ir 300 gadus pēc Player Unknown’s Battleground (Kraftona populārākais radījums, kas pazīstams kā PUBG) notikuma. Stāstā Džeikobs Lī ir galvenais varonis, kurš veic izdzīvošanas misiju.

Lī izpētīs Melnā dzelzs cietumu uz Kalisto, vienā no Jupitera pavadoņiem, kur viņš sastapsies ar dīvainām būtnēm, mēģinot atklāt Mēness noslēpumus. Dani ir vēl viens galvenais varonis, kurš pavadīs Lī viņa ceļojumā.

Vai jūs ar nepacietību gaidāt iespēju to izmēģināt? Jūtieties brīvi izmantot komentāru lodziņu, lai dalītos savās reakcijās uz jaunāko piekabi.