BTS kas ir pazīstams arī kā Bangtan Boys ir viena no populārākajām Dienvidkorejas grupām. Grupai, kas tika izveidota 2010. gadā, šodien ir milzīga globāla fantāzija, kas pazīstama ar nosaukumu - BTS armija. Ja jūs vispār neesat informēts par BTS, tad jūs esat īstajā vietā, jo mēs jūs iepazīstināsim ar populāro puišu grupu BTS un visu BTS dalībnieku īsto vārdu.BTS vairākas reizes ir iekļuvis Billboard reitingu augšgalā. Tāpat grupa ir saņēmusi daudzas balvas, tostarp Billboard Music Awards, American Music Awards, MTV Video Music Awards.

BTS — skatiet informāciju par grupu un tās dalībniekiem

BTS lepojas ar to, ka ir pirmā grupa, kas jebkad ir uzvarējusi Labākais dziesmu pārdošanas izpildītājs Billboard mūzikas balvu pasniegšanas ceremonijā un piecas uzvaras pēc kārtas Labākais sociālais mākslinieks arī.Grupa debitēja 2013. gadā Big Hit Entertainment ietvaros. Kopš tā laika tas ir saņēmis milzīgus panākumus un mīlestību no saviem faniem ne tikai no Dienvidkorejas, bet arī no visas pasaules.

Grupas nosaukuma nozīme BTS korejiešu valodā ir Bangtan Sonyeondan kuras burtiskā nozīme ir Ložu necaurlaidīgi skauti . Tomēr 2017. gada jūlijā kā daļa no grupas jaunā zīmola identitātes BTS paziņoja, ka šis nosaukums apzīmē arī Beyond The Scene .

Skatiet šo ziņu Instagram

Ziņa, ko kopīgoja BTS amatpersona (@bts.bighitofficial)

BTS ir izveidots ar septiņiem dalībniekiem – Jin, Suga, J-Hope, RM (Rap Monster), Jimin, V un Jungkook.

Tomēr ne visi zina, ka grupas dalībniekiem patiesībā ir divi dažādi vārdi – viens ir viņu skatuves vārds, ar kuru viņi ir pazīstami pasaulei, bet otrs ir viņu tradicionālais Dienvidkorejas vārds.

BTS biedru īstie vārdi ar attēliem

BTS sastāvā ir septiņi dalībnieki, visi zēni. No septiņiem grupas dalībniekiem trīs ir reperi, bet pārējie četri ir vokālisti.

Runājot par īstajiem vārdiem, tas ir, juridiskiem vārdiem, tos atcerēties varētu būt nedaudz mulsinoši, jo tie ir nedaudz atšķirīgi Dienvidkorejā, kur vispirms tiek rakstīts personas uzvārds un pēc tam sekotu personas vārds.

Tas ir diezgan atšķirīgs no Amerikas Savienotajās Valstīs, jo tur vispirms tiktu norādīts personas vārds, kam seko uzvārds.

Vēl viena interesanta lieta korejiešu uzvārdos ir tā, ka tajos parasti ir tikai viena zilbe, kurā trūkst otrā vārda.

Ļaujiet mums tagad apskatīt BTS grupas dalībnieku īstos vārdus un viņu attēlus.

BTS dalībnieki – reperu saraksts:

  • Repa briesmonis
  • Sūc
  • Dž-Hope

BTS dalībnieki – vokālistu saraksts

  • Jin
  • Jimin
  • V
  • Jungkooks

BTS dalībnieka vārds: Jin

Īstais vārds: Kims Seokjins

BTS dalībnieka vārds: Sūc

Īstais vārds: Min Yoongi

BTS dalībnieka vārds: Dž-Hope

Īstais vārds: Jungs Hozeoks

BTS dalībnieka vārds: RM

Īstais vārds: Kima Namjoona

BTS dalībnieka vārds: Jimin

Īstais vārds: Park Jimin

BTS dalībnieka vārds: V

Īstais vārds: Kims Taehyung

BTS dalībnieka vārds: Jungkooks

Īstais vārds: Džeons Džeonguks

Cerams, ka jums patika raksts. Tātad, kurš ir tavs iecienītākais BTS dalībnieks? Dariet mums zināmas savas atsauksmes, dodoties uz mūsu komentāru sadaļu.