Vakar, 12. novembris, bija liela atvieglojuma diena Britnija Spīrsa kā Losandželosas tiesnesis ir apstiprinājis Britnijas Spīrsas konservatora pilnvaru izbeigšanu.Tas nozīmē, ka dziedātāja un dziesmu autore tagad ir atbrīvota no pretrunīgi vērtētās juridiskās vienošanās, kas ir kontrolējusi viņas dzīvi vairāk nekā 13 gadus.

Popdīvai tā patiešām ir ārkārtēja uzvara un labākā nedēļas nogale, ko viņa atcerēsies visu mūžu, jo viņa gadiem ilgi bija enerģiski cīnījusies ar šo juridisko lietu, lai atgūtu savu neatkarību.

Konservatorija ir ierobežojusi viņas tiesības pieņemt pamata lēmumus saistībā ar finansēm, karjeru un personīgo dzīvi kopš 2008. gada.Britnijai Spīrsai ir liels atvieglojums, jo pēc gandrīz 14 gadiem viņas konservatora darbs tiek pārtraukts

Popzvaigznei, publicējot šo spriedumu, nebūs jāieceļ profesionāļu un advokātu komanda, kas pārraudzītu viņas lietas. Tiesa nolēma likvidēt aizbildnību, kas ir tiesas iecelta aizbildnība, piektdienas spriedumā, kas paredz, ka Spīrsa atgūs kontroli pār savu īpašumu.

Brenda Penija, Losandželosas tiesnese, sacīja: Ar šo tiek izbeigta Britnijas Džīnas Spīrsas personas un mantojuma saglabāšana. Džons Zabels, grāmatvedis, kas ir iesaistīts konservatorijas finansiālajā daļā, uz laiku turpinātu pildīt ierobežotu lomu, risinot dažus administratīvus jautājumus, tostarp aktīvu nodošanu un īpašuma plānošanu.

Milzīgs viņas fanu pulciņš ārpus tiesas telpām gavilēja ar dziesmām, ka Britnija ir bez maksas! publicē nolēmumu. Daudzi atbalstītāji bija redzami unisonā dziedam popzvaigznes dziesmu Stronger.

35 gadus vecās Vanesas Rundletas, kura visu ceļu ieradās Rodailendā, lai redzētu noklausīšanos, bija prieka asaras. Viņa teica: Viņas mūzika ir palīdzējusi man pārdzīvot dažus no manas dzīves grūtākajiem laikiem. Viņa ir spēka balsts. Viņa ir cīnījusies ar visu to un nav zaudējusi savu ticību.

Pēc sprieduma Spīrsa tviterī no sava Twitter roktura ierakstīja mirkļbirku #FreedBritney: God Dievs, es tik ļoti mīlu savus fanus, ka tas ir traki!!! Es domāju, ka visu atlikušo dienu raudāšu!!!! Visu laiku labākā diena… slavējiet Kungu… vai es varu saņemt Āmen????. Viņa sociālajos tīklos dalījās arī ar video no svinībām ārpus tiesas nama.

Viņas advokāts Metjū Rozengarts preses konferencē pie tiesas nama sacīja: No šodienas, kas stājas spēkā nekavējoties, ir izbeigta konservatorija gan attiecībā uz personu, gan mantojumu. Britnijai Spīrsai šī ir monumentāla diena. Runājot par Spīrsas nākotni, Rozengarte sacīja: Kas notiks ar Britniju, un šī ir pirmā reize, kad to var teikt aptuveni desmit gadu laikā, tas ir atkarīgs no vienas personas, Britnijas.

39 gadus vecā Spīrsa pirmo reizi par vienošanos publiski runāja gandrīz piecus mēnešus atpakaļ tiesā, sakot, ka viņa bija spiesta lietot medikamentus un uzstāties šovos, lai gan viņa to nevēlējās.

Viņas tēvs Džeimijs Spīrss bija ļaunprātīgs konservators. Viņš mēdza stingri kontrolēt viņas dzīves intīmās detaļas. Septembrī tiesnesis viņas tēvu atstādināja no konservatora.