Batgirl ir dažādu izdomātu sieviešu supervaroņu nosaukums, kas DC Comics amerikāņu komiksu grāmatās ir iekļautas kā supervarones Betmenas līdzinieces. Kopš tika paziņots, ka Batgirl saņems filmu, cienītāji nepacietīgi gaidīja tās ierašanos.

Neskatoties uz to, ka datumi nav paziņoti. Tiem, kas to gaidījuši, ir pārsteigums, ko atklāsim šajā gabalā. Batgirl uzņem filmu, un tas ir diezgan acīmredzami. Iedziļināsimies sīkāk.Gaidāmā filma 'Batgirl'

Joss Whedon skripts, režisēs un producēs Batgirl filmu DC Extended Universe ietvaros, par to tika paziņots 2017. gada martā. Filmā galvenā uzmanība tiks pievērsta Barbarai Gordonai Batgirl lomā. Ar Geila Simona komiksiem The New 52 Batgirl, kas tika izmantoti kā filmas sākumpunkts.

Vedons 2018. gada februārī paziņoja par aiziešanu no projekta kā rakstnieks un režisors, atsaucoties uz faktu, ka [viņam] īsti nebija stāsta. Scenārija autore Kristīna Hodsone ir izvēlēta par filmas Batgirl scenārija rakstīšanu, vēsta Warner Bros.Pēc Vedona aiziešanas studija paziņoja, ka tā aktīvi meklē sievieti režisorei. Adil El Arbi un Bilall Fallah bija pievienojušies projektam kā līdzdirektori. Vēl viens gaidāmās filmas atjauninājums ir tāds, ka tika arī atklāts, ka filma būs HBO Max Exclusive.

Tātad, vai jūs interesē zināt, kurš attēlos Batgirl gaidāmajā filmā? Leslija Greisa , aktrise un dziedātāja, 2021. gada jūlijā tika izvēlēta Batgirl lomā. Paredzams, ka filma tiks izlaista līdz plkst. nākamgad , un tas ir 2022. gads . Līdz tam ķersimies pie pārsteiguma.

Batgirl First-Look Explained

Kā minēts iepriekš, filmas Batgirl veidošanā valdīja liels haoss, un skatītāji bija nobažījušies, ka viņi to nevarēs redzēt, taču tas viss pateicoties neticamajam globālajam DC FanDome notikumam. Tas sniedza mums labāku priekšstatu par to, ko sagaidīt no gaidāmās filmas.

Barbara Gordon ir meita policijas komisārs Gordon un tehnoloģiju wiz kurš, ietekmē Batman vigilante taisnīguma, dons apmetnis un slēga no viņas pašas, lai cīnītos pret noziedzību, kā Batgirl. Jo Heights zvaigzne Leslie Grace veiks Barbara Gordon. Viņa ir atklāt Batgirl pirmo reizi, teica scenārists Christina Hodson.

Hodsone precizēja: Tāpēc viņai ir jāpēta dualitāte, kas viņai vienmēr ir bijusi personībā, taču tā ir pilnīgi šī viņas personības puse, kas ir drosmīgāka un nedaudz mazāk normāla, ar kuru mēs vienkārši izklaidējamies un spēlējamies.

Režisori Adil El Arbit un Bilall Fallah runāja par to, cik satraukti viņi ir par nākamo DC filmu. Mēs jūtamies ļoti satraukti un priviliģēti būt daļai no šīs pasaules, sacīja Arbits. Kad Fallah piebilst, tas ir patiešām neticami. Es atkal jūtos kā bērns.

Tā ir lieliska iespēja satikt pavisam jauno Sikspārņu ģimenes locekli. Un vai jūs ar prieku redzēt, kas notiks tālāk? Kamēr filma vēl netiek ražota, drīzumā gaidāma sīkāka informācija.