Nav plānu nākotnes projektiem…

Trešdien, 19. oktobrī, uzstājoties raidījumā “Piers Morgan Uncensored”, Ye atklāja, ka viņam nav jānožēlo, ka viņš piedraudēja ar “DEFCON 3 pret ebreju tautu”. Nu, šoreiz Balenciaga ir devusi atbilstošu atbildi reperim, un ticiet man, nevis izraisot sociālo karu, bet gan pārtraucot biznesa attiecības ar Kanje.Pēc Ye pretrunām, sākot no “White Lives Matter” un beidzot ar viņa nesenajiem antisemītiskajiem izteikumiem, franču modes nams piektdien, 21.oktobrī, paziņoja, ka ir pārtraucis attiecības ar 45 gadus veco reperi. Tās mātesuzņēmums Kering nāca klajā ar paziņojumu, kurā teikts: 'Balenciaga vairs nav nekādu attiecību vai plānu nākotnes projektiem saistībā ar šo mākslinieku.'

Lai gan Blaneciaga radošā direktore Demna Gvasalia gadiem ilgi ir bijusi tuvs repera “Donda” draugs un nesen kopā ar Ye strādāja pie viņu kolekcijām “Yeezy Gap Engineered by Balenciaga”, gruzīnu modes dizainere uzskata, ka ir jēga griezt. saites ar Kanje notiekošā neprāta laikā. Balenciaga paziņojums tika publicēts pēc trešā ceturkšņa peļņas pārskata, kas tika prezentēts ceturtdien.Un uzmini ko? Franču modes nams ir noņēmis Ye skrejceļa attēlu gan no Vogue, gan Balenciaga tīmekļa vietnes. No Gap vietnes tika noņemts ne tikai šis, bet arī viņa Yeezy Gap Engineered by Balenciaga sadarbības fragmenti.

Vai Kanje ir to pelnījis?

Lai gan man patiešām nav jāatbild uz šo jautājumu, es drīzāk vēlētos uzsvērt viņa nesenās pretrunas. Pirmkārt, Jē Parīzes modes skatē uzvilka t-kreklu “White Lives Matter”, un tā vietā, lai par to atvainotos, reperis drīzāk iebiedēja tādas slavenības kā Gabriella Karefa Džonsone, Džidži Hadida un Heilija Bībere, kuras galu galā kritizēja viņu par “sāpinošo”. ' kustēties.

Pēc tam Ye pārkāpa robežas ar saviem antisemītiskajiem izteikumiem. Kanje 8. oktobrī tviterī ierakstīja: “Šonakt esmu mazliet miegains, bet pamostoties es mirstu pret 3 On EBREJU CILVĒKI. Smieklīgākais ir tas, ka es patiesībā nevaru būt antisemīts, jo melnādainie cilvēki patiesībā ir arī ebreji. Viņa Twitter un Instagram šīs nedēļas laikā tika apturēta.

Ja nezināt, Atlantā dzimušais reperis ir atcelts arī viņa dzimtajā vietā pēc viņa komentāriem par Džordža Floida nāvi un antisemītiskiem tvītiem. Par savu neseno uzstāšanos “Drink Champs” Ye stāstīja podkāstiem N.O.R.E. un DJ EFN THAT Džordžs Floids nenomira, jo viņu nosmaka policista ceļgals, tā vietā viņš nomira no fentanila.

Vairākas ebreju organizācijas, piemēram, Anti-Defamation League, kritizē Ye par naida spļaušanu pret ebrejiem. Pagājušajā nedēļā Anti-Defamation League nosodīja repera nesenos komentārus un nosauca tos par 'bīstamiem', aicinot lasītājus identificēt un apkarot antisemītismu. Tagad izlemiet pats, ko šis reperis ir pelnījis.