Pēc pilnīgas uzlādes Apple Watch var izmantot aptuveni 18 stundas. Tomēr pulksteņa akumulatora darbības laiks ir nepietiekams, jo ikdienas lietošana ir vairāk nekā 20 stundas. Šī iemesla dēļ viedpulkstenim pat nav miega izsekošanas funkcijas, jo tas katru dienu prasa uzlādi naktī. Vai jums šķiet, ka jūsu Apple Watch akumulators darbojas mazāk nekā 18 stundas dienā? Tad jūs esat īstajā vietā.Šajā rakstā mēs pieminēsim dažas metodes, ar kurām varat novērst Apple pulksteņa ātru akumulatora iztukšošanos.

Kāpēc jūsu Apple Watch akumulators ātri izlādējas?

Nav vienkārši precīzi noteikt galvenos iemeslus Apple iWatch strauji iztukšojošajam akumulatoram. Tomēr galvenais iemesls ir iWatch ierobežotais akumulatora darbības laiks. Turklāt, ja ekrāns tiek ieslēgts biežāk, tas var ātri izlādēt akumulatoru.

Apple Watch akumulatora strauja izlāde var būt saistīta arī ar:

 • Ekrāna darbības laiks ir garš.
 • Lietotņu atsvaidzināšana fonā ir ieslēgta
 • Augsts spilgtums vienmēr
 • Jaunākie iOS atjauninājumi.

Kā uzlabot Apple Watch akumulatora darbības laiku?

Ja jūsu pulkstenis nomirst pirms dienas beigām, jūs, iespējams, izmantojat tā funkcijas daudz vairāk nekā parastais valkātājs. No otras puses, ir daži triki, ko varat darīt, lai vairāk izmantotu akumulatoru.Ja vēlaties vairāk izmantot katru Apple Watch uzlādi, skatiet šos padomus.

1. Samaziniet/atspējojiet modināšanas ekrānu

Apple Watch ekrāns iedegsies ikreiz, kad pacelsit plaukstas locītavu. Piektās paaudzes Apple Watch ir šī funkcionalitāte. Un tas var būt galvenais Apple Watch akumulatora straujā zuduma iemesls. Bet šī ir konfigurējama opcija, tāpēc varat to pārslēgt. Veiciet tālāk norādītās darbības, lai samazinātu vai atspējotu ekrāna modināšanas laiku.

 • Savā Apple Watch atveriet lietotni Iestatījumi.
 • Iestatījumos pieskarieties “Vispārīgi”.
 • Nākamajā ekrānā redzēsit opciju Wake Screen. Pieskarieties tam.
 • Lai plaukstas pacelšanas režīmā atspējotu “Wake Screen”, izslēdziet iestatījumu.
 • Lai samazinātu ekrāna modināšanas laiku, varat arī mainīt laiku no 15 sekundēm uz 70 sekundēm.

2. Samaziniet spilgtumu

Tā kā tas palielina citu pulksteņa funkciju slodzi, ekrāna spilgtums var ātri iztukšot Apple Watch barošanas avotu. Vienmēr labāk ir panākt, lai spilgtums būtu optimāls. Lūk, kā to var izdarīt.

 • Savā Apple Watch atveriet lietotni Iestatījumi.
 • Pieskarieties opcijai “Displejs un spilgtums”.
 • Izslēdziet pogu “Vienmēr ieslēgts”.
 • Varat arī pabīdīt slēdzi, lai iestatītu spilgtumu līdz optimālam līmenim.

3. Ieslēgt Akumulatora taupīšanas režīmu

Ja Apple Watch akumulators ātri izlādējas, viens no iespējamiem iemesliem ir tas, ka nepārslēdzaties uz enerģijas taupīšanas režīmu. Tā kā Apple Watch var paveikt tik daudz, tas jūs informēs par svarīgiem notikumiem un kalpos kā vispārēja uzraudzības ierīce. Ja vēlaties aktivizēt enerģijas taupīšanas režīmu, veiciet tālāk norādītās darbības.

 • Savā Apple Watch atveriet vadības centru, velkot uz augšu.
 • Atrodiet akumulatora procentuālo daudzumu un noklikšķiniet uz tā.
 • Lai aktivizētu enerģijas taupīšanas režīmu, ieslēdziet pogu Power Reserve un noklikšķiniet uz 'Turpināt'.

Kad jūsu Apple Watch ir ieslēgts enerģijas rezerves režīms, laiks tiks parādīts tikai tad, kad nospiežat galviņu. Lai izietu no šī režīma, nospiediet un turiet sānu pogu, līdz ekrānā tiek parādīta Apple ikona.

4. Izslēdziet lietotņu atsvaidzināšanu fonā

Lietotņu atsvaidzināšana fonā nodrošina saziņu starp lietotnēm starp iPhone un Apple Watch, nodrošinot, ka lietojumprogrammām jebkurā ierīcē vienmēr ir piekļuve visjaunākajai informācijai.

Protams, tas var ietekmēt akumulatora darbības laiku, tāpēc jums ir iespēja to pilnībā atspējot vai izvēlēties, kuras programmas to izmanto.

 • Vispirms savā iPhone tālrunī palaidiet lietotni Apple Watch.
 • Izvēlnē “Mans pulkstenis” atlasiet “Vispārīgi”.
 • Pēc tam pieskarieties “Lietotnes atsvaidzināšana fonā”.
 • Lai pilnībā apturētu funkciju, velciet pogu Background App Fresh lapas augšdaļā pa kreisi. Varat arī izvēlēties, kuras lietojumprogrammas tiek automātiski atjauninātas atbilstoši to svarīgumam, tās iespējojot un atspējojot.

5. Vingrinājumu režīms

Kad izmantojat Apple Watch vingrošanai, varat ietaupīt akumulatora darbības laiku, iespējojot enerģijas taupīšanas režīmu. Tas atspējo kaloriju skaitītāju un sirdsdarbības monitoru. Lielākajai daļai trenažieru zāļu kardio iekārtu jau ir iebūvēts šis skaitītājs, un jūs saņemsiet to pašu informāciju savā Apple Watch pulkstenī, kāpēc gan tērēt akumulatoru?

Dodieties uz Apple Watch Iestatījumu lietotne , izvēlieties Ģenerālis , tad Treniņš , pēc tam pārslēdziet slēdzi blakus Enerģijas taupīšanas režīmam, lai to aktivizētu lietotnē Workout.

Turklāt neaizmirstiet pārtraukt vingrojumu režīmu, kad esat pabeidzis. Apple Watch lietotājiem jāņem vērā, ka, atstājot šo funkciju ieslēgtu, ierīces akumulators var ievērojami izlādēties.

Šīs metodes var būtiski mainīt Apple Watch akumulatora darbības laiku. Tagad Apple Watch akumulatora ātrās iztukšošanas problēmu var atrisināt. Ja rodas šaubas, informējiet mūs komentāru sadaļā zemāk.