Mēs visi apzināmies Dienvidkorejas izdzīvošanas drāmas sērijas popularitāti 'Kalmāru spēle' ir palielinājies kopš tā izlaišanas šā gada septembrī. Un tiem, kas izbauda populāro Netlfix šovu, noteikti jāzina arī par tā varoņiem.Tātad, viens no izrādē redzamajiem varoņiem ir Ali Abduls | kuru attēlo Indijas izcelsme Anupam Tripathi kurš atrodas Dienvidkorejā.

Ja esat domājis, kas ir šis puisis, ritiniet uz leju, kad mēs esam šeit, lai dalītos ar jums visu informāciju par Anupam Tripathi.

Anupam Tripathi — uzziniet visu informāciju par slaveno kalmāru spēles zvaigzniAnupam Tripathi, kurš šobrīd ir redzams ļoti populārajā K-sērijas Kalmāru spēlē, ir ieguvis pasaules atzinību, kā arī bagātīgu fanu mīlestību.

Viņš ir redzams spēlējam Bet , kurš šovā ir viesstrādnieks Pakistānā.

Skatiet šo ziņu Instagram

Ziņa, ko kopīgoja Anupam Tripathi (@sangipaiya)

Anupama Tripathi agrīnā dzīve

Anupams Tripathi dzimis Ņūdeli 1988. gada 2. novembrī. Viņš uzauga valsts galvaspilsētā, bet vēlāk pārcēlās uz Dienvidkoreju.

Atrodoties Ņūdeli, viņš spēlēja vergu Spartaka iestudējumā. No 2006. līdz 2010. gadam Anupams nodarbojās ar teātra veidošanu pašā Ņūdeli. Dziedāšanas un aktiermākslas apmācību viņš sāka 2006. gadā.

Skatiet šo ziņu Instagram

Ziņa, ko kopīgoja Anupam Tripathi (@sangipaiya)

Viņš patiesībā vēlējās pievienoties Nacionālajai drāmas skolai Ņūdeli. Tomēr 2010. gadā viņš pārcēlās uz Dienvidkoreju, lai pievienotos Korejas Nacionālajai mākslas universitātei pēc tam, kad viņš saņēma stipendiju Arts Major Asian.

Lai gan sākotnēji viņam bija jāsaskaras ar dažām grūtībām, pielāgojoties Dienvidkorejas kultūras un valodu atšķirībām, laika gaitā viņš iemācījās korejiešu valodu un 2 gadu laikā pat brīvi pārvalda valodu.

Līdz 2021. gadam viņš pabeigs maģistra grādu aktiermākslā Korejas Nacionālajā mākslas universitātē.

Anupams Tripathi un viņa aktiera karjera

32 gadus vecais aktieris debitēja Dienvidkorejas filmā Oda Manam Tēvam 2014. gadā. Un filma bija ceturtā visu laiku ienesīgākā filma Dienvidkorejas kinoteātrī.

Viņš bija redzams arī daudzos Korejas TV šovos un filmās, piemēram, Saules pēcnācēji, Hospital Playlist, un pēdējā pirms Kalmāru spēles bija 2021. gada filma Kosmosa slaucītāji.

Viņam ir savs Instagram konts ar ID sangipaiya, un viņš lepojas ar sekotāju skaitu 3,8 miljoni kopš šī raksta rakstīšanas, kas nepārtraukti pieaug, pateicoties Squid Game panākumiem.

Skatiet šo ziņu Instagram

Ziņa, ko kopīgoja Anupam Tripathi (@sangipaiya)

Anupam Tripathi lielākais panākums — kalmāru spēle

Pagrieziena punkts Anupama Tripathi karjerā noteikti ir viņa parādīšanās Netflix lielākajā debijas seriālā – Kalmāru spēle , kas aktierim izrādījās ne mazāk kā džekpots.

Anupams Tripathi, kurš bija pārņemts ar vārdu un slavu, ko viņš ieguva pēc Ali spēlēšanas korejiešu seriālos, nesen ķērās pie sava Instagram roktura un izteica pateicību.

Viņš rakstīja: Tas jūtas kā sapnis, Nav vārdu, lai izteiktu manu pateicību cilvēkiem visā pasaulē, kuri visi mīl un svētī Ali un Squidgame. Paldies visiem. Turpiniet skatīties un svētīt.

Skatiet šo ziņu Instagram

Ziņa, ko kopīgoja Anupam Tripathi (@sangipaiya)

Squid Game, kas tika izlaista 17. septembrī pakalpojumā Netflix, ir kļuvusi par lielāko oriģinālo debijas sēriju pakalpojumā Netflix. Tas nesen ir sasniedzis Netflix labāko 10 šovu saraksta augšgalu 94 valstīs visā pasaulē.