Viena no populārākajām spēļu sistēmām tirgū ir Sony Playstation 2. Rezultātā PS2 ir Sony vislabāk pārdotā un populārākā spēļu sistēma. Un tā popularitātes dēļ ir izstrādātas vairākas lokalizētas versijas un emulatori. Dažiem datora emulatoriem bija salīdzināmas prasības, tāpēc tie varēja darboties nevainojami. Jūs nevarējāt spēlēt PlayStation 2 spēles savā mobilajā tālrunī, jo trūka jaudas un saderības. Tomēr, laikam ejot, tika izveidoti uz Android balstīti emulatori.

Ir iespējams spēlēt PlayStation 2 spēles mobilajā ierīcē, izmantojot dažādus PS2 emulatorus. Šie emulatori var darboties Android viedtālruņos, jo tie ir īpaši izstrādāti tiem. Pateicoties augstākās klases grafikai un apstrādes sistēmām, PS2 spēles tagad var instalēt un spēlēt Android tālruņos.

Šajā rakstā mēs esam uzskaitījuši populārākos Android PS2 emulatorus. Visi šie emulatori ir labi pārbaudīti un derēs jums.6 populārākie PS2 emulatori operētājsistēmai Android

Emulators ir lietojumprogramma, kas darbojas datorā un simulē citas datorsistēmas funkcijas. Piemēram, varat izmantot android datorā, vienkārši instalējot .exe failu, kas pazīstams kā android emulators. Tāpat Android APK darbosies PS2 emulators, kas ļauj mobilajā ierīcē izmantot PlayStation 2. Šeit ir daži no labākajiem PS2 emulatoriem.

viens. PPSSPPPPSSPP ir viedtālruņa lietotne, kas ļauj spēlēt Sony PSP spēles. To ir lejupielādējuši miljoniem, un tā vidējais vērtējums ir 4,2+, padarot to par labāko PSP emulatoru tirgū. Lai spēlētu PlayStation 2 spēles uz PSP, Sony portatīvajai rokas ierīcei ir nepieciešama tikai konsole un televizora pierīce. Lai maksimāli izmantotu mobilā ekrāna apgabalu, PPSSPP emulators ir pielāgots tā, lai PS2 spēles varētu spēlēt pilnā skatā.

Tas ir pienācīgs emulators, kas labi apstrādā spēles. Kopumā PPSSPP ļauj spēlēt visas PS2 spēles ar precīzi definētu vadības kartēšanu, neskatoties uz neregulāru latentumu.

divi. SPĒLĒT!

Starp Android labākajiem PS2 emulatoriem Play! ir viena no labākajām 128 bitu spēlēm. Šī emulatora sistēmas iestatījumu dēļ dažkārt var rasties problēmas. Izņemot to, programmatūrai ir vairākas noderīgas funkcijas, piemēram, vienkārša instalēšana un plašs pielāgošanas iespēju klāsts. Lai spēlētu spēles, BIOS fails nav nepieciešams.

Izmantojot šo emulatoru, varat spēlēt visas savas iecienītākās spēles. Šajā emulatorā kadru ātrums ir aptuveni 10-15 kadri sekundē (kadri sekundē). Tomēr šī programma nav pieejama Google Play veikalā; tā vietā, lai to iegūtu, jums būs jāatver vietne purei.org.

Jums ir pieejamas tādas spēles kā Shadow of the Colossus, Grand Theft Auto: San Andreas, mortal combat, God of War un Final Fantasy X. Visas citas operētājsistēmas, piemēram, Linux, Windows un Mac, tiek atbalstītas pakalpojumā Play! PS2 emulators.

3. PTWOE

Fantastisks Android PS2 emulators ir PTWOE. Iepriekš tas bija pieejams Play veikalā. Taču vēlāk tas tika izņemts no veikala tādu iemeslu dēļ, kas nekad netika publiskoti. Šis emulators joprojām ir pieejams lejupielādei no oficiālās vietnes, tāpēc varat to izmantot savā mobilajā ierīcē, lai spēlētu iecienītākās PS2 spēles.

Pašlaik ir divas PTWOE versijas. Ātruma, stabilitātes un problēmu ziņā katrai versijai ir savs unikāls lietotāja interfeiss, kas tās atšķir. Lai noteiktu, kurš no tiem vislabāk darbojas jūsu Android ierīcē, jums tie būs jāizmanto savā Android ierīcē.

Četri. Pro PlayStation

Šis ir vēl viens lielisks PS2 emulators operētājsistēmai Android, kas var atkārtot spēli tieši tādu, kāda tā ir oriģinālajā konsolē. Pat šī emulatora lietotāja interfeiss ir gluds un viegli saprotams, un tajā ir detalizēti norādījumi par katru funkciju.

Šis ir PS2 emulators ar visām nepieciešamajām funkcijām, piemēram, saglabāšanas stāvokļiem, ekrāna kontrolleriem, kartēm un labu GPU grafiku. Tomēr dažas spēles var nedarboties pareizi ar šo lietotni, jo tā ir vairāku platformu lietojumprogramma.

5. DAMONPS2

DamonPS2, ko izstrādājusi DamonPS2 Emulator Studio, ir vēl viens populārs un ātrdarbīgs PS2 emulators Android viedtālruņiem. Šajā emulatorā var spēlēt gandrīz visas PlayStation 2 spēles. Varat spēlēt jebkuru PlayStation 2 spēli savā Android tālrunī, tās optimizējot un simulējot. Spēles veiktspēja būs atkarīga arī no tālruņa specifikācijas. DamonPS2 emulators spēlē PSX un PSP spēles, kas ir milzīgs ieguvums.

DamonPS2 ļauj apiet BIOS sāknēšanas spēli, kā arī vairāku pavedienu izmantošanu. Platekrāna atbalsts, atmiņas karšu saderība un Neo paātrinājums ir tikai dažas no priekšrocībām, ko iegūsit ar DamonPS2 Pro. Šajā lietotnē trūkst kadru izlaišanas un pārtīšanas (var tikt pievienota nākotnē).

6. ZELTA PS2

Nākamais mūsu labāko Android PS2 emulatoru sarakstā ir Golden PS2. Fas Emulators ir uzņēmums, kas ir izveidojis šo emulatoru. Ja meklējat lielisku PS2 emulatoru operētājsistēmai Android, tas ir tas.

Tā piedāvā dažas no labākajām funkcijām. Tas atbalsta gandrīz 90% spēļu. Turklāt to var izmantot bez maksas. Jūs saņemsiet vairāku vītņu atbalstu paātrinātam ātrumam.

Šie ir populārākie Android PS2 emulatori. Pirms ieteikuma šie emulatori tiek pārbaudīti personīgi. Varat tos izmēģināt un paziņot mums, kurš, jūsuprāt, ir labākais.