Waka Waka dziedātāja Šakira bija paredzēta 2022. gada FIFA Pasaules kausa Kataras atklāšanas ceremonijas galvenajā lomā. Tomēr viņa pēdējā brīdī atņēma savu vārdu un šogad ceremonijā nepiedalīsies.

Tikmēr Jungkooks veido vēsturi pēc tam, kad kļuvis par pirmo Dienvidkorejas mākslinieku, kurš uzstājās FIFA Pasaules kausa atklāšanas ceremonijā.FIFA Pasaules kausa Katara 2022 atklāšanas ceremonijas izpildītāju sastāvs

FIFA Pasaules kausa izcīņas Katara 2022 atklāšanas ceremonija notiks svētdien, 2022. gada 20. novembrī, Al Bayt starptautiskajā stadionā. Svinībās, kas paredzētas grandiozajiem futbola svētkiem, uzstāsies galvenie mākslinieki no visas pasaules.

2022. gada FIFA Pasaules kausa izcīņas atklāšanas ceremonijā Katarā uzstāsies K-Pop sensācija Džeons Jungs Kūks, kurš ir daļa no ļoti populārās grupas BTS. Viņam pievienosies amerikāņu muzikālā grupa Black Eyed Peas un kolumbiešu dziedātājs J Balvin.Amerikāņu reperis Lil Baby, kurš izlaida Pasaules kausa izcīņas oficiālo himnu, būs arī uz skatuves kopā ar nigēriešu dziedātāju un dziesmu autoru Patriku Nnaemeku Okoriju. Uz skatuves kāps arī Bolivudas zvaigzne Nora Fatehi, kura tika iekļauta FIFA singlā “ Apgaismo pasauli ”.

Kolumbiešu dziedātāja Šakira bija Pasaules kausa atklāšanas ceremonijas galvenā loma. Diemžēl viņa ir atturējusies apmeklēt Kataru un svētkos neuzstāsies.

Vai BTS uzstājas FIFA Pasaules kausa atklāšanas ceremonijā?

Jā, Džeons Jungs Kūks no BTS uzstāsies 2022. gada FIFA Pasaules kausa atklāšanas ceremonijā Katarā. Grupas oficiālais Twitter konts apstiprināja jau iepriekš izskanējušo ziņu atklāts iepriekš .

' Ar lepnumu paziņojam, ka Jungs Koks ir daļa no FIFA Pasaules kausa Kataras 2022 skaņu celiņa un uzstāsies Pasaules kausa atklāšanas ceremonijā. Sekojiet līdzi! ” teikts tviterī.

Tomēr visa grupa nebūs redzama kopā, jo tā uz laiku ir izjukusi, lai pildītu obligāto militāro dienestu savā valstī.

Kāpēc Šakira nepiedalās FIFA Pasaules kausa atklāšanas ceremonijā?

Šakira personisku iemeslu dēļ nepiedalīsies 2022. gada FIFA Pasaules kausa masveida atklāšanas ceremonijā. Kolumbiešu dziedātājai bija paredzēta šī vakara galvenā viesmāksliniece. Tomēr šogad viņa uz skatuves nebūs redzama.

Šakira ir uzsācis uguni iepriekšējās Pasaules kausa izcīņas atklāšanas ceremonijās, tostarp 2006., 2010. un 2014. gadā. 2010. gada himna Waca Waca joprojām ir viena no ikoniskākajām Pasaules kausa himnām. Tas bija līderu saraksta lauzējs, kad tas tika palaists.

Spānijas ziņu aģentūra apstiprināja ziņas, ka Šakira nepiedalīsies Pasaules kausa atklāšanas ceremonijā. Mēs arī apstiprinājām ziņas pēc sarunas ar Shakira pārstāvjiem.

Dua Lipa arī atteicās uzstāties FIFA Pasaules kausa atklāšanas ceremonijā

Angļu dziedātāja Dua Lipa ir vēl viens masīvs vārds, par kuru tika baumots, ka viņš parādīsies uz skatuves Pasaules kausa atklāšanas ceremonijas laikā. Tomēr viņa, izmantojot Instagram, apstiprināja, ka tur neuzstāsies.

' Es uzmundrināšu Angliju no tālienes un ar nepacietību gaidu iespēju apmeklēt Kataru, kad tā būs izpildījusi visus cilvēktiesību solījumus, ko tā devusi, izcīnot tiesības rīkot Pasaules kausu. Viena mīlestība, Dua ,' viņa rakstīja.

Arī cita britu zvaigzne Rods Stjuards tika uzaicināts uzstāties atklāšanas ceremonijā, taču arī viņš atteicās. ' Viņi man piedāvāja milzīgu naudas summu, vairāk nekā miljonu dolāru par uzstāšanos, bet es no tās atteicos, jo uzskatu, ka nav pareizi doties uz valsti ar šīm idejām un vērtībām. ,' viņš teica.

' Es arī domāju, ka irāņiem vajadzētu pārtraukt viņiem piegādāt ieročus ' viņš pievienoja.

Vai jūs ar nepacietību gaidāt atklāšanas ceremoniju?