Otro gadu pēc kārtas 2021. gada Ņujorkas Starptautiskā automobiļu izstāde ir atcelta, pamatojot to ar bažām par Covid-19 delta celma izplatību.

Ņujorkas autoizstādes prezidents Marks Šienbergs trešdien izplatītajā paziņojumā norādīja: Visi signāli bija optimistiski, un šovs sanāca labāk nekā jebkad agrāk, taču šodien ir cits stāsts.

Kā daļa no lēmuma paziņojumā tika atzīmēti pastiprināti soļi, ko pēdējā laikā paziņoja valsts un vietējās amatpersonas, lai aizsargātu sabiedrību no koronavīrusa.Pēc Lielās Ņujorkas automobiļu tirgotāju asociācijas pārstāvja teiktā, lēmums tika pieņemts pēc diskusijām ar valsts un vietējām amatpersonām un pierādījumiem par mēra Bila de Blasio vakcinācijas pilnvarām iekštelpu pasākumiem.121 gadu vecā Ņujorkas autoizstāde ir atcelta otro gadu pēc kārtas. Tas notiek tikai dažas nedēļas pēc tam, kad gubernators Endrjū Kuomo atzinīgi novērtēja šova paredzamo atdevi, apgalvojot, ka tā vietējai un valsts ekonomikai rada 300 miljonus USD.

Ikgadējais pasākums bija paredzēts Jēkaba ​​K. Javita konferenču centrā Ņujorkā, sākot ar preses dienu 19. augustā. Bija plānots izstādīt gandrīz 1000 transportlīdzekļu vairāk nekā 1 miljonu kvadrātpēdu izstāžu laukumā.

Javits centrs pagājušajā gadā tika izmantots kā lauka slimnīca. Rezultātā autoizstādes organizatoriem bija pienākums pārcelt pasākumu no 2020. gada vasaras uz 2021. gada aprīli.

Pēc tam izrāde atkal tika atlikta, šoreiz uz augustu, pirms tā tika atcelta. Šova organizatori ir optimistiski, ka 2022. gada aprīlī tas atsāks ierasto pavasara grafiku.