Viņas faniem joprojām nav zināmas vairākas lietas. Šajā rakstā mēs dalīsimies ar tiem visiem.

20 fakti par princesi Diānu, kurus jūs nezinājāt

Neskatoties uz to, ka princese bija karaliskās ģimenes locekle, princese daudzkārt izturējās pret daudzām pretrunām un daudzos gadījumos dzīvoja pēc saviem ieskatiem. Šeit ir 20 lietas, kuras jūs, iespējams, nezinājāt par princesi Diānu. 1. Princesei Diānai patika balets

Bērnībā Diāna studēja baletu un arī sapņoja par kāpšanu uz skatuves kopā ar Karalisko baletu. Taču diemžēl augums neļāva piepildīt sapni. Viņa izauga 5 pēdas 11 collas gara.

Bet viņas aizraušanās ar dejošanu palika neskarta pat pēc apprecēšanās Princis Čārlzs 1981. gadā. Diāna saņēma savu atbalstu Anglijas Nacionālais balets kā privāts dejotājs, kā arī ar daudziem līdzekļu vākšanas centieniem. Viņa 1985. gadā pat uzstājās trīs minūšu laikmetīgās dejas izrādē kopā ar savu draugu, pārsteidzot visus. 1. Viņa izlaida zvērestu laulības laikā ar princi

Lielākā daļa karalisko līgavu, tostarp Princese Mārgareta, karaliene Elizabete, un Princese Anna, ievēroja visus kāzu solījumus, kā noteikts Anglikāņu Kopējo lūgšanu grāmatā, kas datēta no 1662. paklausiet viņam un kalpojiet viņam, mīliet, godiniet un saglabājiet viņu slimībā un veselībā .’ Bet princese lūdzās atšķirties.

Viņa nepaklausīja, un viņas izvēli vēlāk piebalsoja viņas nākamās vedeklas.

 1. Kad Diāna konsultējās ar garīgo dziednieku

To nezina daudzi, bet princese regulāri sarunājās ar Saimons Simmons. Viņas profils definē viņu kā enerģijas dziednieci. Mēdz teikt, ka Saimons bija Diānas uzticības persona. Viņa pat uzrakstīja grāmatu par princesi sauc Diāna: Pēdējā pasaule. Grāmata ir balstīta uz viņu sarunām.

 1. Kad Fredijs Merkūrijs iezagās slēpnī Diānu geju bārā

Vai pazīsti princesi Diānu un Fredijs Merkūrijs bija ļoti tuvi draugi?

Reiz senos laikos, Karaliene Priekšsēdētājs cienāja princesi ar nakti pilsētā Londonas geju bārā. Fredijs viņu pārģērba par ieiešanu bārā. Aktrise Kleo Rokoss ir pieminējusi šo notikumu savos memuāros, Pozitīvas dzeršanas spēks.

“Mēs viens otru pamājām kā nerātni skolēni. Diāna un Fredijs ķiķināja. Kad darījums bija pabeigts, mēs skatījāmies viens uz otru, vienoti triumfējošajos meklējumos. Mēs to izdarījām!'

 1. Diāna un Čārlzs saderinājās pēc 13 tikšanās reizēm

Duetam bija ātra pieklājība, un viņi tikās tikai dažas reizes, pirms viņi bija oficiāli saderinājušies.

Princese saviem vārdiem teica: “Mēs tikāmies 13 reizes un apprecējāmies. Es tiku audzināts tādā nozīmē, ka, saderinājies ar kādu, tu viņu mīli.

 1. Diānai bija ēšanas traucējumi

Cik daudzi no jums zina par princeses ēšanas traucējumiem?

1995. gadā Diāna atklāja savu cīņu ar bulīmija . Intervijā BBC viņa stāstīja, ka viņu pie tā noveda viņas zemā cieņa un stress, ko radīja šķiršanās ar princi Čārlzu.

'Man pašam nepatika. Man bija kauns, ka nespēju tikt galā ar spiedienu. Man vairākus gadus bija bulīmija, un tā ir kā slepena slimība. Tas ir atkārtots modelis, kas ir ļoti destruktīvs. Tas bija mans bēgšanas mehānisms.

 1. Princesei Diānai bija mīļākais deserts

Princesei Diānai patika nobaudīt maizes un sviesta pudiņu un uzskatīja to par savu iecienītāko. Viņas ilggadējais personīgais šefpavārs, Darens Makgreidijs norādīja, ka viņa bieži ieejot virtuvē, kamēr viņš gatavoja traukus un uzkodas ar rozīnēm no augšas.

Visas viņas iecienītākās receptes, tostarp desertu, varat atrast Makgreidija grāmatā Ēšana karaliski.

 1. Viņa izsolīja 79 savas kleitas un savāca naudu AIDS un krūts vēža labdarības organizācijām

Princis Viljams ieteica savai mātei pārdot dažas no viņas dārgajām kleitām, lai savāktu naudu labdarībai. Christie’s New York izsoli rīkoja divus mēnešus pirms Diānas nāves. Viņas izsolēs tika savākti milzīgi 5,76 miljoni USD, ko Diāna atdeva labdarībai.

Viņa ir viena no pirmajām no karaliskās ģimenes, kas ir bijusi skaļa un vairojusi izpratni par AIDS.

 1. Princese ir aprakta uz salas

Princese Diāna ir apglabāta uz salas, kas atrodas Ovālā ezera vidū Altorpa parka teritorijā, kas ir arī viņas ģimenes māja. Sākotnēji viņa bija apbedīta baznīcas Spenseru ģimenes velvē. Tomēr plāns tika mainīts, lai atrastu privātāku vietu viņas apbedīšanai.

 1. Princese strādāja bērnudārzā

Jūs būsiet šokēti, uzzinot, ka princese Diāna strādāja bērnudārzā. Viņai bija īslaicīga karjera Jaunā Anglijas bērnudārzs Pimliko, Londonā, pirms kļuva par karaliskās ģimenes daļu.

Taču viņas karjeras ilgums bija īss. Viņa atteicās no darba, lai apprecētos ar princi. Laulības brīdī princim Čārlzam bija 20, bet Diānai 19. Viņu kāzas notika 1981. gadā.

 1. Diānas vecmāmiņa kalpoja karalienes mātei

Princeses Diānas vecmāmiņa no mātes puses, Rūta Roša, baronese Fermoja , bija dāma, kas gaidīja Karaliene Elizabete, karaliene māte. Viņa darbojās kā personīgā asistente un viņas pavadone. Viņa bija tuva karalienes draudzene un organizēja daudzas viņas ballītes un pulcēšanās.

 1. Diāna kļuva par dāmu pēc tam, kad viņas tēvs mantoja titulu

Diāna kļuva Lēdija Diāna Spensere 1975. gadā. Tas notika pēc tam, kad viņas tēvs mantoja grāfa Spensera titulu. Viņas segvārds kļuva par lēdiju Di. Tas saglabājās pat pēc tam, kad viņa pēc apprecēšanās ar princi Čārlzu ieguva Velsas princeses titulu.

 1. Princesei skolā neklājās labi

Diāna mācījās mājās līdz deviņu gadu vecumam. Pēc tam viņa apmeklēja internātskolu atlikušo izglītības laiku. Tomēr viņas akadēmiskais sniegums nebija īpaši iespaidīgs. Diāna divreiz neizturēja O līmeņa eksāmenus un pat pameta skolu, kad viņai bija 16 gadu.

Viņa apmeklēja skolu Šveicē tikai vienu semestri, pirms krustoja ceļi ar princi Čārlzu.

 1. Princis Čārlzs vispirms satikās ar viņas vecāko māsu

Ar savu nākamo vīru Diāna iepazinās caur vecāko māsu Sāru. Čārlzam un Sārai bija 70. gadu beigās. Tā princese iepazinās ar Čārlzu.

Sāra teica, 'Es viņus iepazīstināju, es esmu cupid.' Sāra un Diāna bija ļoti tuvi un bieži ceļoja kopā līdz viņas nāvei. Pēc Diānas teiktā, Sāra bija vienīgā persona, ko viņa zināja, ka var uzticēties.

 1. Princese Diāna vienmēr nosūtīja pateicības vēstuli

Viena no maz zināmajām lietām par princesi ir tā, ka viņa bija pazīstama ar pateicības piezīmju sūtīšanu par mazākajiem darbiem un izdarīja to gandrīz nekavējoties.

Viņa noteikti ieaudzināja šo īpašību savos bērnos. Reiz princis Viljams atstāja zīmīti viņu šoferim Deivisam: Paldies par Džeimsa Bonda video, tas ir izcils. Paldies. Uz drīzu redzēšanos. Ar mīlestību no Viljama.

 1. Viņa bija galvenā The Rocky Horror Picture Show fane

Princese bija dedzīga fane Rocky šausmu attēlu šovs. Intervijā Tims Karijs reiz teica, ka, kad viņš viņu satika, Diāna pateicās viņam par šo gājienu, sakot, ka tas 'diezgan pabeidza' viņas izglītību.

 1. Viņas dziļākie un tumšākie noslēpumi tika ierakstīti lentēs

Savas karaliskās dzīves laikā princese saskārās ar daudzām problēmām, īpaši attiecībā uz laulību. Problēmas laulības dzīvē viņai arī pasliktināja garīgo veselību. Liela daļa no šīm detaļām ir ierakstītas lentēs.

Tiek ziņots, ka 1991. gada maijā Diāna sāka ar ierakstiem un lika draugam tos nogādāt britu žurnālistam Endrjū Mortonam. Mortona kungs ilgu laiku strādāja pie karaliskās ģimenes.

 1. Diānai bija labas attiecības ar žurnālistiem

Princese Diāna bija labas draudzenes ar žurnālistiem. Starp viņas draugu skapjiem medijos bija Ričards Kejs . Viņš bija bijušais karaliskās korespondents The Daily Mail. Viņa pat veica pēdējo telefona zvanu viņam dzīvē.

Par viņas nāvi Ričards sacīja: “1997. gada 30. augustā, apmēram 18.00–18.30 pēc Anglijas laika, es biju iepirkties Naitsbridžā, man zvanīja mobilais tālrunis, un tā bija Diāna. Tas bija uz tā paša mobilā numura, ko izmantoju tagad. Es atceros, ka es sēdēju savā mašīnā, un mēs runājām apmēram divdesmit minūtes. Tas bija sabiedrisks zvans, daļēji sociāls un daļēji, lai uzzinātu, kas notiek presē. Velsas prinči baidījās no svētdienas laikrakstu iznākšanas. Viņa jautāja, kas varētu būt svētdienas laikrakstos.

 1. Princis Čārlzs bija Diānas attālais brālēns

Diāna un Čārlzs bija tālu radniecīgi. 16. brālēni reiz noņemti, abi pēcteči Tjūdoru karalis Henrijs VII . Interesanti, ka Viljams ir saistīts arī ar savu sievu Keitu Midltoni. Viņi ir 12. brālēni, kad tie tika noņemti.

 1. Pirmā karaliskajā ģimenē, kas dzemdējusi slimnīcā

Princese Diāna bija pirmā, kas dzemdēja slimnīcā. Saskaņā ar karaliskās ģimenes tradīciju viņu mantiniekiem jādzimst mājās. Bet princis Viljams bija pirmais topošais monarhs, kurš dzimis slimnīcā. Diāna dzemdēja Viljamu un Hariju plkst Lido Svētās Marijas slimnīcā.

Sazinieties, lai uzzinātu vairāk.