Tetovējumi ir veids, kā izpausties ar bēdām, mīlestību vai kaut ko dziļāku. Tomēr dažas pazīstamas slavenības joprojām ir neprofesionālas tetovēšanas upuri. Tā kā attēli tiek plaši izplatīti, pat ja tiem ir aizsegs vai lāzera noņemšana (sāpes!), viņiem vienmēr tiks atgādināts par viņu nežēlīgajiem tetovējumiem. Šajā rakstā mēs esam minējuši 15 sliktākos slavenību tetovējumus. Izlasiet visu rakstu, lai iegūtu priekšstatu par to, ko nevajadzētu piesūcināt ar tinti.Sliktākie slavenību tetovējumi 2021. gadā

Šeit ir saraksts ar sliktākajiem slavenību tetovējumiem 2021. gadā: -

1. Šerila Koula

Pēc malārijas pārvarēšanas britu popdīva izvēlējās aplikt ar rozi ap muguras lejasdaļu un dibenu. Taču mēs esam pārliecināti, ka ir labāki veidi, kā svinēt veiksmīgu atveseļošanos, nekā pavadīt 15 stundas tetovēšanas salonā! Ir vairāk interesantu ideju par tetovējumiem.2. Bens Afleks

2015. gadā internetā parādījās attēli, kuros Afleks bija kails un ar lielu tetovējumu uz muguras. Toreiz tika uzskatīts, ka tā ir mānīšana, taču gadus vēlāk aktieris atklāja, ka spilgtais fēnikss, kas izaug no viņa sēžamvietas, ir īsts un ka viņš to nenožēlo. Kas ir jaukākais, kas varēja notikt? Dženiferas Gārneres viedoklis par to, kā arī satriecošais sievietes ēnojums, ko viņa tur izteica.

3.Ariana Grande

Lai parādītu savu atzinību japāņu kultūrai, Ariane Grande uz plaukstas uztetovēja uzrakstu 7 Rings. Bet viņai par japāņu kultūru nerūpējās pietiekami daudz, lai vēlreiz un trīs reizes pārbaudītu savu tulkojumu. Dažu nepareizi rakstītu burtu dēļ viņas tetovējumā tiešām bija shichirin, kas tulkojumā nozīmē mazs ogles grils (aptuveni).

Pat ja viņas mēģinājums to izlabot beidzās aptuveni kā mazs ogles grila pirksts ar sirdi, ir skaidrs, ka viņai ir nepieciešams jauns tulks. Ja nevēlaties, tas ir. Pēc apsūdzības kultūras piesavināšanā mēs sagaidām, ka viņa turpmāk runās tikai savā valodā.

4. Stīvs O

Tas noteikti kvalificējas kā jūsu labākais aizstāvis. Stīvam O ir viņa paša sejas tetovējums kakla aizmugurē. Neraugoties uz viņa slikto un necieņas pilno uzvedību, mēs esam nobažījušies, ka tetovējums, iespējams, ir aizgājis pārāk tālu ar šo!

5.Andželīna Džolija

Aktrise Andželīna Džolija, bijusī Mis Visums un pašreizējā vēstniece, uz augšdelma ir uztetovējusi sava bijušā vīra Billija Boba Torntona vārdu. Jā, ir daudz sliktāku tetovējumu. Lai gan Andželīna Džolija 1999. gadā bija 20 gadus jaunāka par Torntoni. Mums ir šis tetovējums divdesmit gadus, un mēs joprojām neesam tam galā.

6. Maiks Taisons

Maika Taisona cilšu tetovējumi ir tikpat labi zināmi kā viņa boksa talanti, taču tas nenozīmē, ka tiem ir modes statuss. Gluži pretēji, Taisons paziņoja, ka vēlas, lai viņa slavenie tetovējumi apzīmē viņa karavīra statusu. Tā vietā, lai cilvēki ar viņu justos ērtāk, viņa maskai līdzīgās iezīmes tikai vairoja cilvēku bailes no viņa.

7.Keitija Praisa

Anglo-īru televīzijas personībai Keitijai Praisai ir daži apšaubāmi tetovējumi. Uz viņas plaukstas locītavas uztetovēta vainaga ir viņas bijušā puiša vārds, kas tika izskrāpēts attiecību laikā. Tas nozīmē, ka tas ir diezgan standarts. Tomēr mēs bijām spiesti jums parādīt prievīti, ko viņa ir pastāvīgi iespiedusi labajā augšstilbā.

8. Eds Šīrans

Eds Šīrans, kurš ir labi pazīstams ar savu ekscentrisko stila izjūtu un eklektisko tetovējumu kolekciju, apliecināja savu mīlestību pret kečupu, uztetovējot uz apakšdelma Heinz pudeli. Varbūt mīlestība pret garšvielu viņam ir aizgājusi pārāk tālu!

9. Rihanna

Skaistā RiRi bija tetovējums ar uzrakstu rebelled fleur uz viņas kakla. Protams, lai gan angļu valodā īpašības vārdi ir pirms aprakstītā subjekta, franču valodā noteikums ir pretējs, tāpēc tam vajadzētu būt fleur rebelle. Tādējādi tas skan kā puķu dumpinieks, nevis dumpīgs zieds, kā, mūsuprāt, dziedātāja bija iecerējusi. Ja grasāties uz ķermeņa uztetovēt kaut ko citā valodā, labāk ir būt nevainojamam.

10.Luiss Tomlinsons

Uz Luisa Tomlinsona, One Direction dalībnieka, krūtīm parādās liels rakstīts ziņojums. Citējot dziedātājas krūšu tetovējumu: Tas ir tas, kas tas ir. Vai pēc tā izlasīšanas nejūtaties apgaismots? Papildus tam, ka tas ir bezjēdzīgi, tetovējuma dizains ir pretīgs. Saskaņā ar ziņojumiem tas ir grupas nosaukums, ar kuru mākslinieks bija pirms One Direction. Tas pat nav uz galda.

11. Kat Fon D

Pastāvīga portreta tetovējuma iegūšana ir bīstams bizness, un kā tetovējuma māksliniecei Katai fon D vajadzēja zināt labāk, kad viņa uz kājas bija uztetovējusi savu bijušo bērnu. Pēc krāpšanās skandāla Keta bija apņēmusies noņemt visas sava bijušā drauga pēdas, un viņai paveicās, jo viņa bija pazīstama ar labāko tetovējumu lāzera noņemšanas speciālistu pilsētā, kurš varētu viņai palīdzēt.

12.Post Malone

Reperim Postam Malonam uz sejas ir daudz tetovējumu, un lielākā daļa no tiem mūs sanikno. Viņa piere ir pilna ar tetovējumiem, tostarp Stay Away, dzeloņstieplēm un spēļu kārtīm. Viņam zem acīm ir uztetovēta frāze Always Tired. Lai gan šo tetovējumu vienkāršība ir apbrīnojama, to ilgtermiņa dzīvotspēja šķiet apšaubāma. Vismaz ne uz sejas, kas ir galvenais nekustamais īpašums.

13. Dreiks

Dreiks sociālajos tīklos izmantoja nosaukumu @DrakkardNoir. Tas ir labi. Joprojām nav laba ideja, ja uz pleca ir tetovējums ar Drakkar Noir pudeli, pat ja jūs mēģināt būt sarkastisks.

14.Kendala Dženere

Kendalai Dženerei, supermodelei un daudzu realitātes TV šovu zvaigznei, apakšējā lūpā ir tetovējums ar vārdu ņau. Turklāt šis tetovējums šķiet diezgan sāpīgs, neskatoties uz oriģinalitātes un garlaicības trūkumu.

15. T-sāpes

Šajā slavenības tetovējumā acīmredzami trūkst 'vēsā faktora'. Šķiet, ka dziedātāja un dziesmu autore T-Pain ir izlaidusi vienu ritmu, iegūstot tetovējumu, ko nepārprotami iedvesmojis Facebook. Šis asprātīgais tetovējums Markam Cukerbergam varētu izskatīties labāk, taču Facebook dibinātājs nebūtu tik lētticīgs, vai ne?!

Tas tā, puiši. Jūsu priekšā ir vissliktāko slavenību tetovējumu saraksts. Šis saraksts ir izveidots, redzot daudz dažādu aktieru vai aktrišu tetovējumus. Ja zināt kaut ko sliktāku par šo, dariet mums to zināmu tālāk esošajā komentāru sadaļā.