Bolivudas aktrise Nora Fatehi ir kļuvusi par sensāciju, kad runa ir par viņas pārsteidzošajām deju kustībām. Nora ir pacēlusi Bolivudas dziesmas un deju kustības uz nākamo līmeni. Aktrise filmējusies ne tikai hindi filmās, bet arī Dienvidindijas filmās. Nora, kas nāk no Kanādas, nekad nespēj apburt savus fanus ar savu deju. Pateicoties viņas dejām, viņai šodien ir milzīga fanu bāze. Neatkarīgi no deju kustībām aktrise ir pat iemīļota viņas fanu vidū par viņas harizmātisko izskatu. Pateicoties viņas pārsteidzošajām deju kustībām, viņas dziesmas piešķir filmas panākumiem papildu garšu.

Nora bija redzama vairākos Bolivudas deju skaitļos, kas izrādījās lieli hiti. Aktrise ir iekarojusi savu fanu sirdis ar savām elpu aizraujošajām deju kustībām šajās populārajās dziesmās. Mēs dalīsimies ar 10 labāko Nora Faheti dziesmu sarakstu, kuras jūs nevarat atturēties no skatīšanās un viņu ritmiem.Nora Fatehi 10 populārākās dziesmas ar videoklipiem

Zemāk ir saraksts ar 10 populārākajām Nora Fatehi dziesmām, kuras nedrīkst palaist garām.Roki ballīti — Rocky Handsome (2016)

Šī dziesma ir no filmas Rocky Handsome ar Džonu Abrahamu galvenajā lomā. Nora Fatehi ir redzama šajā dziesmā, parādot savas dzirkstošās deju kustības. Rock the party dziesma ir oriģinālās dziesmas ar tādu pašu nosaukumu pārtaisījums. Dziesmas oriģinālu, kā arī jauno versiju dzied Bombay Rockers. Šī dziesma vietnē YouTube ir skatīta vairāk nekā 23 miljonus skatījumu. Šī ir viena no pirmajām dziesmām, caur kuru Nora ir satvērusi daudzas acis. Dziesma, kas tika izdota 2016. gadā, ir viens no pēdējiem pieskārienu numuriem. Toreiz Nora teica, ka dziesma ir diezgan ģeniāla un vienkārša, taču tajā pašā laikā grūta, rupja un seksīga.

Kamariya — Street (2018)

Kamariya dziesma, kurā piedalās Nora Fatehi kopā ar Rajkummar, ir kļuvusi par grāvēju. Šī dziesma ir no superhita šausmu komēdijas filmas Stree, kas tika izlaista 2018. gadā. Nora bija redzama desi iemiesojumā, uzvelkot lehenga-choli kombināciju ar džinsa jaku un baltām kedas. Ne tikai filma Stree, bet arī Kamariya dziesma bija viens no tā gada lielākajiem hitiem. Viņas deju kustības dziesmā bija vienkārši lieliskas. Dziesma sasniedza 266 miljonus skatījumu vietnē YouTube, pateicoties tās pārsteidzošajiem ritmiem un Noras deju kustībām.

Naah, autors Hārdijs Sandhu (2017)

Hardy Sandhu dziesma Naah ir vēl viens Noras Fatehi superhits deju numurs, kas aizrāva viņas fanu acis pret viņu. Nora Faheti pirmo reizi sadevās rokās ar Hardy Sandhu šim dziesmas videoklipam. Hārdijs Sandhu, kurš ir populārs Pendžabu dziedātājs un aktieris, tagad ir arī Bolivudas dziedātājs. Lai gan Naah dziesma ir pandžabu dziesma, Nora neatstāja nevienu akmeni, lai dziesmā sniegtu prātu satriecošu priekšnesumu.

Garmi — Street Dancer 3D (2020)

Garmi dziesma ir no 2020. gadā izdotās filmas Street Dancer 3D. Garmi dziesma ir viens no lielākajiem Noras Fatehi hitiem, kura piesaistīja skatītājus ar savām elpu aizraujošajām deju kustībām. Izaicinošāks bija dot tām prasīgajām deju kustībām dziesmā, valkājot stiletos. Tāpat kā norāda nosaukums Garmi, dziesma faktiski aizdedzināja skatuvi. Neha Kakkar un Badshah ir šīs dziesmas dziedātāji. Tas sasniedza 685 miljonus skatījumu vietnē YouTube.

O Saki Saki — Batla māja (2019):

Nora Fatehi bija iekļauta oriģinālās dziesmas atjaunotajā versijā ar tādiem pašiem vārdiem, pievienojot papildu pikantumu hita vienumam “O Saki Saki” ar savām deju kustībām. Šī grāvēja dziesma, kurā piedalās Nora, vietnē YouTube ir skatīta 458 miljonos. Dziesmas rimeiks tika iekļauts 2019. gadā izdotajā John Abraham's Batla House. Aktrise dziesmā pārvilināja skatītājus ar savām pārsteidzošajām vēderdeju prasmēm. Oriģinālajā dziesmā filmā Musafir piedalījās Koena Mitra un Sanjay Dutt.

Ek Toh Kum Zindagani — Marjaavaan (2019)

Šis ir vēl viens Noras Fatehi dejas numurs, kas Bolivudas deju pacēlis uz nākamo līmeni. Dziesma ir no 2019. gada filmas Marjaavaan, kurā piedalās Sidharts Malhotra. Dziesma sasniedza vairāk nekā 16 miljonus skatījumu vietnē YouTube tikai 24 stundu laikā pēc tās izlaišanas. Šī dziesma ir klasiskās hit dziesmas atjaunota versija ar tādiem pašiem vārdiem, kurā piedalās aktrise Rekha.

Dilbārs — Satyamev Jayate (2018)

Dilbāra dziesma ir vēl viens papildinājums Noras Fatehi populārāko dziesmu sarakstā. Šī dziesma ir jau populārās dziesmas rimeiks ar tādiem pašiem vārdiem, kurā piedalās Sushmita Sen filmā Sirf Tum (1999). Nora ar savām deju kustībām pilnībā attaisnoja dziesmas atjaunoto versiju. Pēc Noras dziesmas Dilbar noskatīšanās fani ir sašutuši. Oriģinālās dziesmas pārtaisījumu filmai Satyamev Jayate dziedāja Neha Kakkar un Dhvani Bhanushali. Dziesma sasniedza 625 miljonus skatījumu vietnē Youtube tikai gada laikā pēc tās izdošanas.

Baby Marvake Maanegi, autors Raftar (2018)

Nora Fatehi sadarbojās ar indiešu reperi Raftāru, lai izdomātu šo hitu deju numuru. Nora kā parasti saņēma bagātīgu atzinību no saviem faniem par savu sniegumu dziesmā. Tomēr dziesmas nosaukums izraisīja dažas pretrunas. Tomēr Nora paskaidroja, ka 'nosaukumā nav nekā aizskaroša'.

Turpeya — Bharat (2019)

Šī Noras Fatehi dziesma ir no Salmana Khana filmas “Bharat”. Šī ir skaista dziesma, ko dzied Sukhwinder Singh. Nevar nepamanīt šo melodisko dziesmu, kurā Nora Fatehi redzama līdzās superzvaigznei Salmanam Kānam. Lai gan dziesmas galvenā uzmanība tika pievērsta Salmanam Khanam, jūs nevarat ignorēt arī skaisto Noru.

Manohari — Bahubali (2015)

Lai gan Nora iekļuva Bolivudā 2013. gadā, šī grāvēja dziesma aktrisei izpelnījās milzīgu popularitāti. Nora Fatehi bija redzama dziesmā Manohari no Baahubali: The Beginning, kas tika izdota 2015. gadā. Viņa bija redzama dziesmā kopā ar divām citām krāšņām meitenēm, kas mēģināja savaldzināt Prabhasu. Skatītājiem vienkārši patika viņas izteiksmes un elegantās deju kustības dziesmā. Dziesma vietnē YouTube tika skatīta 148 miljonus reižu.

Tātad, ko jūs gaidāt! Klausieties visas šīs Noras Fatehi dziesmas tūlīt un sāciet gropēt!