Runājot par augstas klases hipermašīnām, prātā nāk vairāki specifiski transportlīdzekļu zīmoli: Bugatti, Ferrari, Koenigsegg, Pagani utt. Šie ražotāji ir superauto klāsta labākie suņi, izplatot visātrākos, retākos, skaistākos un dārgākos transportlīdzekļus. zemi saviem turīgākajiem klientiem. Šajā rakstā mēs runāsim par 10 dārgākajām automašīnām pasaulē.

Bet mēs skenējām rēķinu lapas un atklājām gandrīz 30 automašīnas, kuru vērtība ir USD 1 miljons vai vairāk, lai noskaidrotu, kura no visnepieejamākajām automašīnām ir visdārgākā. Grupā ietilpst hibrīda Ferrari skapji, amerikāņu ātruma karalis un pat unikāla rojalitāte.

10 visdārgākās automašīnas pasaulē

Daudz vairāk par transportu ir dārgākie automobiļi pasaulē. Šie ritošā mākslas darbi satur viena procenta prioritātes. Un krāšņums un švīkums šajā kosmosā aizstāj pragmatismu un efektivitāti. Neatkarīgi no dzīvesveida kritikas, šīs ir patiesi slaucīšanas mašīnas, un mēs vēlētos šeit uzskaitīt mūsu iecienītākās.10. Mansory Vivere Bugatti Veyron — 2,7 miljoni mārciņu

Jau tā dārgajam Bugatti Veyron (agrāk ātrākais jebkad saražotais ceļu auto) Mansory, Vācijā bāzētai luksusa automašīnu modifikācijas kompānijai, izdevās to padarīt nedaudz lētāku. Jūs esat mūsu visdārgāko automašīnu sarakstā ar numuru desmit. Šo šedevru izmanto daudzi Holivudas aktieri, aktrises, kā arī uzņēmēji.9. Lamborghini Veneno – 3,5 miljoni mārciņu

Veneno tika izstrādāts, lai godinātu Lamborghini 50. dzimšanas dienu, pamatojoties uz Aventador. Aventador 6,5 litru V12 jauda ir 740 zirgspēki, un tā ir Lambo sacīkšu prototipa uz ceļiem legalizēta versija. Nosaukums Veneno ir cēlies no slavenā kaujas vērša Lamborghini ir nosaukuši sevi pēc aizgājušiem liellopu cīnītājiem, un viņi visi nosūtīja uz kapa matadoru, ieskaitot Veneno.

8. Lamborghini Sian: 3,6 miljoni dolāru

Sian ir Lamborghini līdz šim visdrosmīgākais un izgudrojošākais mēģinājums. Tam ir hibrīda sistēma, kas izmanto īpaši lielu litija jonu spēku, lai gūtu labumu no tās. Un Sian ir skaidri atpazīstams ar dizaina ietekmi no Countach, skatoties.

Lasi arī: Big Brother 23: pirmizrādes datums, vadītājs, dalībnieku saraksts un atjauninājumi

7. Bugatti Chiron Super Sport 300+: 3,9 miljoni ASV dolāru

Cilvēka instinkts ir vēlēties labāk, pārbaudīt robežas visam, kas jums ir priekšā. Bet neviens to nav darījis kā Bugatti pēdējos 15 gadus. Kad tika konstatēts, ka Veyron ātrums ir 253 km/h, tie mainīja pasauli un tagad atkal maina pasauli, jo Chiron Super Sport var sasniegt ātrumu, kas pārsniedz 300 jūdzes stundā.

6. Bugatti Divo — 4,3 miljoni £

Bugatti Divo vienmēr ir bijis viņu elastīgākais un enerģiskākais transportlīdzeklis. Pie lielākā ātruma transportlīdzeklis ģenerē līdz 456 kg. Divo ir samazinājis Divo maksimālo ātrumu līdz 25 jūdzes stundā mazāk nekā Chiron, taču joprojām ar 1500 zirgspēku Divo ātrumu no 0 līdz 62 jūdzēm stundā 2,4 sek. Palielināto pretestību rada aerodinamiskās sastāvdaļas.

5. Koenigsegg CCXR Trevita: 4,8 miljoni ASV dolāru

Zviedru termins Trevita, kas definē pilnībā atšķirīgo un skaisto Trevita apdari, ir trīs baltie. Koenigsegg bija unikāla oglekļa šķiedras dimanta aušana, lai izveidotu šo automašīnu, un tikai divi Trevitas, no kuriem viens tika uzticēts Floidam Meivezeram, tika izgatavoti šīs tehnikas sarežģītības dēļ.

4. Mercedes-Benz Maybach Exelero – 6,3 miljoni mārciņu

Pirmkārt, sadarbībā ar DaimlerChrysler šo vienreizējo sporta transportlīdzekli izgatavoja itāļu automobiļu ražotājs Stola. Otrkārt, tas tika izveidots, lai ilustrētu Goodyear Carat Exelero cauruļu sēriju, ko pasūtīja tā meitas uzņēmums Fulda. Un, lai gan šie galvenie nosaukumi izklausās neticami sarežģīti, četri studenti no Pforcheimas Ārzemju zinātnes universitātes izstrādāja savu galīgo dizainu. Vienīgā prasība bija, lai automašīnai būtu jāsasniedz 217 jūdzes stundā, lai rūpīgi pārbaudītu pneimatiku.

3. Bugatti Centodieci: 9 miljoni ASV dolāru

Pirmkārt, Bugatti ar šo superauto godina savu 110 gadu ilgo mantojumu. 'Centodieci' itāļu valodā apzīmē 110. Otrkārt, automašīna ir aprīkota ar 8,0 litru W-16 motoru, kas rada pārsteidzošu 1600 stundu jaudu. Tikai 2,4 sekundēs tas var paātrināties no 0 līdz 62 jūdzēm stundā, padarot Centodieci par ātrāko un ātrāko Bugatti uz šodienas.

2. Rolls-Royce Sweptail – 10,2 miljoni mārciņu

Šajā sarakstā ir iekļautas ierobežotas tirāžas automašīnas, izņemot Rolls-Royce Sweptail. Šis unikālais transportlīdzeklis ir iedvesmots no dzīves smalkākajām lietām. Sweptail ir definējis Rolls-Royce Motor Cars dizaina vadītājs Žils Teilors kā 'Haute Couture' auto līdzinieks.

1. Pagani Zonda HP Barchetta: 17,5 miljoni USD

Pagani Zonda pati par sevi ir episka un vēsturiska automašīna superauto industrijā. Tā atšķirīgais izskats, fantastiskais 7,3 litru V-12 Mercedes-Benz un lieliskā veiktspēja padara to par klasisku un leģendāru.

Secinājums

Lielākajai daļai cilvēku pasaulē patīk īpaši dārgas automašīnas. Bet tikai daži no viņiem to var iegādāties. Ja arī jums patīk superauto, mēs esam izveidojuši to sarakstu. Pirmkārt, saraksts ir balstīts uz automašīnas izmaksām. Otrkārt, numerācija ir no zemas uz augstu. Ja jums patīk ziņa, tālāk komentāru sadaļā dariet mums zināmu savu iecienītāko automašīnu.